TSI absolvents Dmitrijs Anohins ir ieguvis pirmo vietu konkursā ZIBIT | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI absolvents Dmitrijs Anohins ir ieguvis pirmo vietu konkursā ZIBIT

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/20171130-dscf1995.jpg?itok=-UL2QAU4

2017. gada 1. decembrī norisinājās stipendiju konkurss ZIBIT 2017. Sešiem datorzinātnes studentiem no piecām augstskolām par izciliem studiju noslēguma darbiem tika pasniegtas stipendijas.

Konkurss norisinājās bakalaura un maģistra darbu kategorijā. Bakalaura darbu kategorijā pirmo vietu ieguva Transporta sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikācijas fakultātes 2017. gada absolvents Dmitrijs Anohins par darbu “Viedo luksoforu kontroles sistēmu izstrāde”.

Mēs patiesi lepojamies un sirsnīgi apsveicām Dmitriju, novēlot arī turpmākus panākumus profesionālajā lauciņā!

Dmitrija darba tēma “Viedā luksofora vadības sistēmas izstrāde” ir saistīta ar transporta kustības regulēšanas intelektuālās sistēmas radīšanu krustojumā, pamatojoties uz ar luksoforu savienotu videonovērošanas sistēmu, t.i. luksofora fāžu (sarkanās un zaļās gaismas degšanas ilguma) regulēšanu atkarībā no transportlīdzekļu rindas (satiksmes intensitātes) garuma katrā virzienā.

Kā atzīmēja programmas “Telekomunikāciju sistēmas un datortīkli” direktors un darba zinātniskais vadītājs Aleksandrs Grakovskis: “Šis ir ļoti saturīgs un interesants darbs, kura rezultātā tika izstrādāti vadības algoritmi un programmnodrošinājums, kas tika pārbaudīti ar reāliem datiem un Dmitrija radītā imitētā krustojuma modelī”.

Vēršam jūsu uzmanību uz to, ka 8.decembrī TSI norisināsies maģistrantu konference “Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē” RaTSiF-2017, kuras ietveros tiek plānota Dmitrija Anohina uzstāšanās, iepazīstinot ar viņa darba rezultātiem, kā arī svinīga konkursa  “ZIBIT-2017” balvu pasniegšana.

Par konkursu

Stipendiju konkursa ZIBIT mērķis ir materiāli atbalstīt un novērtēt Latvijas augstākās izglītības iestāžu datorzinātnes studentus un veicināt viņu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Kopumā konkursam tika izvirzīti darbi no astoņām augstākās izglītības iestādēm – 22 bakalaura darbi un 21 maģistra darbs. Studiju noslēguma darbus konkursam varēja izvirzīt jebkura Latvijā akreditēta augstākās izglītības iestāde, kurā tiek sagatavoti datorzinātnes studenti. Katra izglītības iestāde konkursam varēja izvirzīt ne vairāk kā trīs bakalaura darbu autorus un ne vairāk kā trīs maģistra darbu autorus, kuri 2016./2017. studiju gadā izstrādājuši un aizstāvējuši interesantākos un inovatīvākos noslēguma darbus datorzinātnē.

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts