Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI 18.dzimšanas diena un renovētā sporta centra atklāšana

https://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/8ea29386a2e1e6f1440eedf34793971ddda1239d8de9b748b6pimgpsh_fullsize_distr.jpg?itok=eOeM0v2C

2017. gada 6. septembrī Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisinājās svinīgs pasākums, kas bija veltīts TSI 18.dzimšanas dienai, kā arī renovētā sporta centra atklāšanai.

Svētku atmosfērā viesiem tika piedāvāti sporta dzērieni un tas noteica toni visam pasākumam! Izskanēja ievadruna, svinīgas uzrunas, sirsnīgi novēlējumi – būt labākiem, izturīgākiem un spēcīgākiem! Tika atzīmēts arī tas, ka institūtam ir liels potenciāls, ko spilgti pierādījis Latvijas Džudo federācijas valdes priekšsēdētājs, sportists ar teicamiem sasniegumiem un TSI priekšteča - Rīgas aviācijas universitātes (RAU) absolvents Vsevolods Zeļonijs.

Spilgtas emocijas un neaizmirstamus iespaidus atstāja bērnu radošo un sporta kolektīvu paraugdemonstrējumi: skaistumu un grāciju nodemonstrēja mākslas vingrošanas kluba “Vingro visi” mazās zvaigznītes, drosmi  un vīrišķību – jaunieši no biedrības “Cilvēka Kustības Kultūras Centrs” un klinšu kāpšanas un alpīnisma kluba “Traverss”.

Atsevišķu uzmanību ir pelnījusi telpu futbola draudzības spēle starp TSI komandu un jauniešiem no bērnu un ģimeņu atbalsta centra “Roku rokā”. Spēlē ar rezultātu 2:1 uzvaru guva centra jaunieši.

No pasākuma viesiem izskanēja daudz siltu vēlējumu. Ar svinīgām uzrunām par TSI ieguldījumu kvalificētu un pieprasītu speciālistu sagatavošanā ne tikai transporta un loģistikas jomā, bet arī citās sfērās, uzstājās Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš, Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs, kas nolasīja Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova apsveikumu, Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs Jānis Vētra, Latvijas Futbola federācijas Futbola attīstības komitejas priekšsēdētāja vietnieks Juris Keišs, Rīgas tehniskās universitātes Biznesa attīstības un investīciju departamenta direktors Antons Kiščenko un daudzi citi.  

Pasākuma viesu vidū bija valsts iestāžu un nevalstisko organizāciju, biznesa struktūru pārstāvji, kā arī kolēģi akadēmiskās vides.

Ne mazāk rosīgi un sirsnīgi aizritēja arī pasākuma neoficiālā daļa – viesus sagaidīja neliels furšets un pasēdēšana omulīgā gaisotnē.

No šīs dienas visi ir laipni gaidīti renovētajā TSI sporta centrā!

Jau tagad ir pieejamas galda tenisa nodarbības Natālijas Klimanovas vadībā un jogas nodarbības Ivetas Murānes un Lidijas Guščinas vadībā.

Savus jaunos audzēkņus gaida aikido sporta sekcija, cirka studija un mākslas vingrošanas klubs!

Arī paši mazākie tiek aicināti uz sporta nodarbībām mazuļiem!

Apmeklējiet sporta centra interneta mājas lapu www.tsisports.lv un uzziniet vairāk par sportu TSI!

Būsim sportiski kopā!

*****

No sirds pateicamies mūsu ilggadējam partnerim un draugam - uzņēmumam X Infotech, sadarbojoties ar kuru notiek zinātnisko darbu konkursi, tiek piešķirtas stipendijas, kā arī attīstās studiju programmas. Tagad institūtā ir savs teleskops.

Vienlaikus pateicamies visiem viesiem par veltīto laiku un siltiem vēlējumiem. Draugus un partnerus - OSHEE, TU FOOD – par gardo un spilgto pasākuma atbalstu.

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts