Transporta un sakaru institūts paraksta sadarbības līgumu ar Vidzemes Augstskolu | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Transporta un sakaru institūts paraksta sadarbības līgumu ar Vidzemes Augstskolu

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/tsiligumaparakstisana.jpg?itok=_lQRh7Mb

Lai tiktu veicināta un sekmēta zinātniskā darbība, studiju saturs un kvalitāte, un inovāciju joma augstākās izglītības iestāžu darbībā, Transporta un sakaru institūta (TSI) rektors Igors Graurs un Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš 27. augustā tikās klātienē, lai parakstītu sadarbības līgumu.

Sadarbība veicinās zinātnisko darbu un starptautisko projektu īstenošanu, kopīgu pētījumu veikšanu, studiju un prakses programmu ekspertīzi, zinātniski pētnieciskās prakses organizēšanu maģistrantiem un doktorantiem, kā arī sadarbību mūžizglītības jomā.

TSI rektors Igors Graurs tikšanās laikā atzīmēja, ka “reģionālās augstskolas ir kļuvušas par reģionu zinātniskajiem centriem, tajā skaitā arī Vidzemes Augstskola. Kopīgā sadarbība paaugstinās abu augstāko izglītības iestāžu zinātnisko kapacitāti.”

ViA rektors Gatis Krūmiņš, vērtējot jaunizveidoto sadarbību, norāda: “Neraugoties uz abu institūciju atšķirīgajām iezīmēm, gan studentu mērķauditorijas, gan prioritāšu jomā, ir izdevies atrast būtiskus darbību raksturojošos kopsaucējus un jomas, kuru virzienā attīstīt sadarbību, kur ieguvumus iespējams gūt abpusējus.”

Vienošanās paredz arī iespēju izstrādāt starpaugstskolu doktora studiju programmu un sadarboties ārvalstu studentu piesaistē.

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts