Transporta nedēļa TSI | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Transporta nedēļa TSI

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_56391553_0.jpg?itok=E0sytsMC

Transporta un sakaru institūts Latvijas Transporta nedēļas ietvaros rīko zinātniski praktisku semināru "Informācija un drošība - galvenie pakalpojumu aspekti, kas ietekmē sabiedriskā transporta pievilcību: teorija un prakse" (Information and safety – essential service aspects affecting public transport attractiveness: theory and practice), kas notiks 2014. gada 4. jūnijā plkst. 9:00, Transporta un sakaru institūtā (TSI) telpās.

Semināra organizatori ir: Eiropas Reģionālās attīstības fonds, Latvijas Transporta attīstības un izglītības asociācija (LaTDEA), VSIA "Autotransporta direkcija", Transporta un sakaru institūts (TSI), Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija (LPPA) un AS „Rīgas starptautiskā autoosta”.

Seminārā tiks sniegta zinātniskā analīze par sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitāti, kas ir galvenais sabiedriskā transporta izmantojamības virzītājspēks.

Semināra mērķis ir veidot izpratni par sabiedriskā transporta pakalpojumiem Eiropas Komisijas, zinātnieku, pētnieku un ieinteresēto personu līmenī, balstoties uz pierādījumu bāzi saistībā ar konkrētiem sabiedriskā transporta pievilcības izaicinājumiem.

Savu dalību semināra jau ir apstiprinājuši tāda līmeņa amatpersonas kā Pēteris Salkazanovs, biedrības "Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija" prezidents, Dainis Turlais, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs, Vaira Gromule, AS „Rīgas starptautiskā autoosta” valdes priekšsēdētāja, Uldis Pabērzis, SIA „Complete Payment Systems”, valdes priekšsēdētājs, Linda Baltiņa, SIA „LDz apsardze”, valdes locekle, LR Satiksmes ministrijas pārstāvis un vairāki citi eksperti un goda viesi.

Pielikumā nosūtām Jums arī semināra plānoto darba kārtību.

Dalība seminārā ir bezmaksas. 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts