TRA VISIONS ideju konkurs | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TRA VISIONS ideju konkurs

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_534125788.jpg?itok=2MMqwC08

Uzmanību studenti un pasniedzēji!

Eiropas projekta TRA VISIONS 2018 ietvaros, tiek aicināti jauni un pieredzējuši pētnieki no visas Eiropas, iesniegt savas idejas, ņemot vērā konkursa jautājumus. 

Termiņš studentiem, pirmā īsā kopsavilkuma iesniegšanai ir 2017.gada 30.jūnijs.  

Pēc tam, dalībnieki tiek aicināti izstrādāt un iesniegt savu pilno idejas versiju līdz 2017.gada 30.oktobrim, kur būs nepieciešams sniegt ziņojumu, īsu prezentāciju un projekta plakātu, pievienojot papildu īsu video.

Pēc iesniegšanas posma, sekos Idejas Novērtējums, kura laikā vērtēšanas komisijas locekļi no universitātēm, pētniecības institūtiem un rūpniecības nozarēm noteiks, kuras ir top 3 idejas par vienu transporta veidu (autoceļa, dzelzceļa, ūdens un savstarpējo mobilitāti).

Konkursa uzvarētājs tiks apbalvots prestižas apbalvošanas ceremonijas laikā Transport Research Arena (TRA) Conference 2018 ietvaros, kas notiks Vīnē, 2018. gada 16.-19. aprīlī.

Koncepcija ir jāiesniedz saskaņā ar vienu konferences tēmu:

1. Environment and Energy Efficiency

2. Vehicles & Vessels – Design, Development and Production

3. Advanced Propulsion Systems

4. Smart Urban Mobility & Logistics

5. People Mobility – Systems and Services

6. Freight Transport and Logistics

7. Transport Infrastructure

8. Connected and Automated Transport

9. Digital Technologies for Transport

10. Safe, Secure and Resilient Transport Systems

11. Human Dimension in Transport

12. Socio-Economics, Innovation and Policy

TRA VISIONS notiek katru otro gadu, piešķirot balvu par inovatīvu koncepciju transporta risinājumos studentiem un pieredzējušiem pētniekiem, Eiropas finansētajos projektos visā Eiropā.

Apbalvošanas ceremonija notiks TRA konferences laikā, kura notiek reizi divos gados un tās mērķis ir izveidot ciešāku saikni starp zinātni, pētniecību un rūpniecības nozari, norādot uz problēmām un iespējām ar kurām var saskarties, lai izveidotu efektīvu un ilgtspējīgu cilvēku un preču mobilitāti.  

Ja Jums ir nepieciešams padoms, palīdzība vai atbalsts, lai piedalītos konkursā, lūdzu, sazinieties ar TSI zinātnes un attīstības prorektori Irinu Jackivu, zinātniski pētnieciskās daļas vadītāju Vladimiru Petrovu vai savu fakultāšu dekāniem!

Sīkāka informācija zemāk norādītajā mājas lapā: https://www.travisions.eu/TRAVisions/

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts