Tikšanās ar Starptautiskās sakaru akadēmijas prezidenti | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Tikšanās ar Starptautiskās sakaru akadēmijas prezidenti

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_2768-2_2.jpg?itok=rDVeX3wh

24. februārī Transporta un sakaru institūtā (TSI) notika TSI rektora Igora Graura tikšanās ar Starptautiskās sakaru akadēmijas prezidenti Anastasiju Ositis.

Tikšanās gaitā puses pārrunāja 15 gadus ilgstošo veiksmīgo sadarbību un apsprieda kopīga darba perspektīvas zinātnes un pētījumu jomā.  

Uzziņa.

Starptautiskā sakaru akadēmija (SSA) – starptautiska sabiedriskā organizācija, ievērojamu zinātnieku, izcilu vadītāju un augstas klases speciālistu brīvprātīga sabiedriska apvienība.

Oficiāli Starptautiskā sakaru akadēmija (SSA) tika reģistrēta Krievijas Federācijas Tieslietu ministrijā 1996.gada 07.martā. 2006.gada 18.jūlijā akadēmija pārreģistrēta kā Starptautiska sabiedriskā organizācija “Starptautiskā sabiedriskā sakaru akadēmija”.  Saīsinātais nosaukums tika saglabāts – SSA. Akadēmijas prezidijs un galvenā mītne atrodas Maskavā. Akadēmija darbojas Krievijas teritorijā, kā arī to valstu teritorijā, kurās izveidotas SSA filiāles un kurās dzīvo un strādā SSA akadēmiķi.

Anastasija Ositis – Starptautiskās sakaru akadēmijas prezidente, Svēto apustuļu Konstantīna un Jeļenas fonda prezidente, virknes komercstruktūru prezidente, nopelniem bagātais Krievijas Federācijas sakarnieks, filozofijas doktore, profesore.

Kā perspektīvu infokomunikāciju jomas virzienu attīstības iniciatore A.Ositis ir iekarojusi pelnītu atzinību valsts, zinātnes, darījumu, resoru, sabiedrisko, finanšu, pareizticīgo aprindās gan Krievijā, gan ārpus tās robežām. A.Ositis ir akadēmiķe vairākās akadēmijās, kā arī daudzu zinātnisko darbu, grāmatu un publikāciju autore.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts