Tikai pozitīvas emocijas - TSI Absolventu vakars 2019 | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Tikai pozitīvas emocijas - TSI Absolventu vakars 2019

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/_ob73268_web.jpg?itok=-fa4Gbhv

26. janvārī Transporta un sakaru institūtā (TSI) pozitīvā gaisotnē norisinājās Absolventu vakars.

Pasākumā piedalījās vairāk nekā simts absolventu no dažādiem izlaiduma gadiem, dažādu nozaru pārstāvji - uzņēmumu īpašnieki, CEO, programmētāji, menedžeri, dizaineri, inženieri, loģistikas nozares profesionāļi, projektu vadītāji un pasniedzēji.

Pasākumu ar uzrunu atklāja TSI Absolventu asociācijas pārstāvis Vitālijs Borisenko un TSI valdes priekšsēdētāja profesore Irina Jackiva, norādot, ka institūta durvis vienmēr būs atvērtas.

Absolventus sveica un par jaunākajām aktualitātēm izglītības iestādē informēja TSI valdes loceklis un rektors Juris Kanels.

Ar personisku iedvesmas stāstu par to, kāpēc ir vērts apgūt datorzinātnes un informācijas sistēmas, dalījās TSI Datorsistēmas programmatūras katedras vadītāja, profesore Irina Pticina.

Par savu profesionālo izaugsmi un pieredzi stāstīja arī TSI absolventi. Īpašu sajūsmu izraisīja TSI robotu NAO priekšnesumi.

Pēc svinīgās daļas absolventi uzņēma kopīgu fotogrāfiju, piedalījās interaktīvā spēlē „Cik labi Tu pazīsti TSI?”. Vakara izskaņā absolventi devās ekskursijā pa institūtu.

TSI saka lielu paldies visiem, kas ieradās!

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts