TELCO TRENDS - 2015: Rīgā pulcēsies sakaru nozares vadošie eksperti | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TELCO TRENDS - 2015: Rīgā pulcēsies sakaru nozares vadošie eksperti

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/telco-trends-visual.jpg?itok=e-ec9JaL

No 2015. gada 10. līdz 13. augustam Rīgā, vienā no galvaspilsētas labākajām viesnīcām Radisson Blu Hotel Latvija norisināsies V starptautiskā telekomunikāciju konference „TELCO TRENDS – 2015”, kuras organizatoru vidū ir arī Transporta un sakaru institūts (TSI). Pasākums pulcēs vairāk nekā 400 speciālistus – elektronikas un komunikāciju nozares pārstāvjus no Eiropas Savienības un NVS valstīm.

2015. gads Latvijai ir ļoti nozīmīgs. Valstij pirmajā pusgadā ir gods būt par Eiropas Savienības Padomes prezidējošo valsti: galvaspilsētā norisinās daudz svarīgu pasākumu, kas nosaka Eiropas Savienības politiku dažādās ekonomikas nozarēs, tajā skaitā IT un telekomunikāciju segmentā.  Tieši Rīgā atrodas viena no nozares galvenajām regulējošām iestādēm ES Body of European Regulators for Electronic Communications (BEREC), un viena no prioritātēm, kuras ir noteikusi Latvija savas prezidentūras laikā, ir informācijas sabiedrības un vienota digitālā tirgus attīstība.

Šogad foruma tematika ir ievērojami paplašināta: tas būs interesants kā profesionāļiem, kas strādā maksas televīzijas un OTT pakalpojumu sniegšanas segmentā, tā arī mobilo sakaru operatoriem, startapiem, mobilo aplikāciju izstrādātājiem, kā arī hi-tec kompānijām, kuras vēlas paplašināt sava biznesa ģeogrāfiju un ienākt ES tirgū.

TELCO TRENDS ietvaros norisināsies raidorganizāciju forums, kā arī notiks kontenta un tehnisko jauninājumu izstāde: televīzijas un multimediju risinājumi no pasaules vadošajiem ražotājiem.

Speciālisti apspriedīs telekomunikāciju industrijas tendences, tehniskos un juridiskos jautājumus, jaunākās tendences, kas saistītas ar tehnoloģiju attīstību un konverģenci. Ārvalstu viesi no NVS uzzinās par iespējām ienākt Eiropas Savienības tirgos un saņemt finansiālo palīdzību no struktūrfondiem. Tiks skartas arī citas svarīgas, nozarei aktuālas tēmas: 4G un 5G tīklu attīstība, fiksēto un mobilo sakaru operatoru savstarpējā konkurence, mobilās TV un video risinājumi un tml.

Starptautiskā telekomunikāciju konference “TELCO TRENDS” ir vienīgais šāda veida pasākums Baltijas valstīs gan mēroga, gan auditorijas ziņā. Šogad organizatori ir pacentušies padarīt ērtāku pasākuma formātu: vairāk laika veltīts individuālām sanāksmēm un pārrunām. Ierādīta zāle, kur konferences dalībnieki darba dienas beigās var komunicēties: tikšanās iespējams ieplānot iepriekš – šāda iespēja tiek dota vietnē: www.telcotrends.eu .

Darba valodas: krievu un angļu

Uz tikšanos "TELCO TRENDS 2015"!

Sīkāka informācija un reģistrācija konferencei  pieejama TelcoTrends oficiālajā vietnē www.telcotrends.eu.

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts