Svinīgā sertifikātu pasniegšana pēc projekta LEARN IT pirmā posma rezultātiem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Svinīgā sertifikātu pasniegšana pēc projekta LEARN IT pirmā posma rezultātiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_7609.jpg?itok=et33S27P

28. maijā norisinājās svinīga sertifikātu pasniegšana starptautiskā zinātniskā projekta Learning with ICT use (LEARN IT) dalībniekiem.

Sertifikātus saņēma 25 testējamie, kuri sekmīgi izturējuši projekta pirmo posmu – matemātikas nodarbības Khan Akademy.

Otrais projekta posms studentus sagaida jau 2016.gadā laika periodā no marta līdz decembrīm.

Kopumā projektā piedalās  72 Transporta un sakaru institūta (TSI) pirmā kursa studenti .

Nedaudz par projektu.

Projekta LEARN IT realizācijā piedalās trīs valstu augstskolas-partneri – Ļubļinas Ekonomikas un inovāciju augstskola (Polija), Klaipēdas valsts koledža (Lietuva) un Transporta un sakaru institūts (Latvija).

Projekta galvenais uzdevums ir radīt tehnoloģiju, kas palīdzētu palielināt apmācību efektivitāti , uzturot augstu koncentrēšanās līmeni, kas adaptēts atbilstoši individuālam mācību ritmam.

LEARN IT – tā ir moderna pieeja ar jauno tehnoloģiju izmantošanu, kurā tiek ņemtas vērā lietotāju personīgās rakstura un individuālās īpašības. Sagaidāms, ka piedāvājumi, kas izteikti projekta LEARNIT ietvaros, kļūs par labu alternatīvu tradicionālajiem koncentrēšanās mācību procesa laikā stimulēšanas paņēmieniem.

Sākotnēji projekts ir paredzēts studentiem, kas studē matemātiku partneraugstskolās. Taču pēc projekta noslēguma izstrādātās tehnoloģijas varēs izmantot ne tikai matemātikas apguvei, bet arī citu priekšmetu apgūšanai, kā arī ar citām grupām, neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un sociālā stāvokļa.

Galvenais projekta rezultāts būs mācību laboratorijas (LearningLab) ar programmnodrošinājumu  mobilajām ierīcēm izveide.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts