Sveicam TSI futbolistus! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Sveicam TSI futbolistus!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/futbol1.jpg?itok=A6T8VUHz

21. septembrī mūsu institūta komanda minifutbola turnīrā (astoņi pret astoņi) izcīnīja godpilno otro vietu starp Latvijas augstskolām. Apsveicam mūsu puišus un vēlam viņiem panākumus arī turpmāk!

Turnīrs, kuru organizē Rīgas futbola federācija (RFF), norisinās jau trešo reizi, un šogad tajā piedalījās deviņas komandas no dažādām Latvijas augstskolām. Transporta un sakaru institūta (TSI) futbolisti turnīrā piedalījās pirmo reizi un debija  izrādījās veiksmīga – izdevās izcīnīt sudraba medaļas!

Dalība turnīra grupas etapā mūsu futbolistiem sākās ar zaudējumu: piekāpjoties Latvijas Jūras akadēmijas futbolistiem ( LJA) ar 1:0. Taču pārējās spēles puiši aizvadīja veiksmīgi. Spēlē ar Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE Riga) ar gūtiem vārtiem izcēlās A. Šlaganovs, O. Abramovs un A. Naruševičs, izcīnot uzvaru – 3:1. Tiekoties ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komandu, spēles rezultātu 1:0 izšķīra A. Naruševiča gūtie vārti. Spēle pret Latvijas universitātes  (LU) komandu noteica, vai TSI futbolisti tiks spēlēt pusfinālā. Šajā spēlē bija nepieciešama tikai uzvara. Un šī spēle vainagojās ar panākumiem, rezultāts – 2:0 TSI labā (vārtu autori: S. Oļeškovs un A. Naruševičs).

Pusfinālā mūsu komanda tikās ar spēcīgajiem RTU futbolistiem. Pirmais puslaiks tika aizvadīts neizšķirti. Pēc pārtraukuma vārtus, kas bija arī uzvaras vārti, iesita Naruševičs. Spēles beigas bija nervozas, jo otru dzelteno kartīti saņēma TSI komandas aizsargs K. Pčeļincevs.  Rezultātā – 1:0 mūsu labā, nodrošinot iespēju spēlēt finālā.

Finālā TSI futbolisti cīnījās ar pagājušā gada čempioniem, Latvijas Jūras akadēmijas komandu,  un piekāpās ar tādu pašu rezultātu kā grupu mačā – 1:0. Taču jāatzīst, ka neviens negaidīja, ka komanda, kura pirmo reizi piedalās turnīrā, izcīnīs „sudrabu”.  Tāpēc mēs īpaši lepojamies ar izcīnīto kausu un vēlam mūsu minifutbola komandai vēl lielākus panākumus!

Turnīra kopvērtējumu var apskatīt šeit: http://fta.lv/studenti/2013-2/?language=1&menu=2&league=a

TSI komandas sastāvs:

Vitālijs Rogoža

Sergejs Oļeškovs

Eriks Tkačevs

Andrejs Šlaganovs

Maksims Lukaševičs

Artjoms Naruševičs

Vitālijs Andreimans

Kirils Pčeļincevs

Maksims Harkins

Andrejs Jermakovs

Oļegs Abramovs

 

Video reportāža no turnīra: 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts