Studentu Viesnīca | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Studentu Viesnīca

Studentu viesnīca Duck Republik atrodas tieši ielas pretējā pusē, 2 min gājiena attālumā no TSI. Viesnīca atrodas 15 minūšu attālumā no pilsētas centra, netālu no dzelzceļa stacijas un blakus parkam.
Slavenais restorāns LIDO, tradicionālā latviešu virtuve, ir tikai 10 minūšu attālumā no viesnīcas. Blakus LIDO atrodas vairāki tirdzniecības centri Akropole, Mols, SKY un mc2.Turklāt, 3 minūšu attālumā no viesnīcas  atrodas pārtikas veikals RIMI.

Visos Duck Republik numuros ir privāta vannas istaba. Visas cenas ir iekļauti komunālie izdevumi par  ūdens patēriņu, elektrību, apkuri un Wi-Fi, kā arī iknedēļas istabas uzkopšana un veļas maiņa 2 reizes mēnesī. Kopīga virtuve atrodas foajē (katrā stāvā).
Studentu viesnīca Duck Republik piedāvā arī individuālus numurus ar virtuvi. Cenas sākot no 199 EUR/mēn. (par gultas vietu).

Kontaktinformācija: 
E-pasts: support@duckrepublik.eu
Telefons: +371 22 324 579
https://duckrepublik.eu/

 

Riga Apartment piedāvā īres dzīvokļus Rīgas centrā, 10-15 min gājiena attālumā no Vecrīgas. Ērta nokļūšana Institūtā ar sabiedrisko transportu. Pieejami dažādu tipu dzīvokļi, gan studio tipa, gan ar vienu vai divām guļamistabām. 

Kontaktinformācija:
E-pasts: reservation@rigaapartment.com
Telefons: +371 2006 0009
https://rigaapartment.com/?lang=lv

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts