Stipendijas ārvalstu studentiem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Stipendijas ārvalstu studentiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/adobestock_221688957_1.jpeg?itok=VRCFVtFy

Līdz 2020. gada 1. aprīlim ārvalstu studenti ir aicināti pieteikties Latvijas valsts stipendijai studijām mūsu valstī 2020/2021 studiju gadā.

Latvijas valsts stipendijas ārvalstu studentiem apmērs ir:

  • bakalaura un maģistra programmu studentiem – 500 eiro mēnesī,
  • doktora programmu studentiem – 670 eiro mēnesī.

Stipendiju var izmantot studiju maksas vai mājokļa un ēdināšanas izdevumu segšanai.

Latvijas valsts piešķir stipendijas ārvalstu studentiem, pētniekiem un lektoriem – studijām, pētnieciskajam darbam un dalībai vasaras skolās Latvijas augstskolās – balstoties uz abpusējām vienošanām.

Ilja Džeksons, TSI doktora programmas “Telemātika un loģistika” students no Kazahstānas, kurš saņem Latvijas valsts stipendiju šogad, saka: “Stipendija man ļoti palīdzēja, atbrīvojot no finansiāliem ierobežojumiem, kas ievērojami ierobežoja manu pētījumu potenciālu, kas ir veltīti mākslīgā intelekta izmantošanai krājumu vadībā un loģistikā. Stipendijas iegūšana iedvesmoja mani un sniedza neierobežotu motivāciju”.

Latvijas valsts stipendijas ir pieejamas 41 valstu pilsoņiem, tostarp Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Turcijas, Azerbaidžānas, Gruzijas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Tadžikistānas, Turkmenistānas, Ukrainas, Uzbekistānas, kā arī vēl daudzo Eiropas valstu, kā arī ASV, Japānas, Ķīnas pilsoņiem. Pilno valstu sarakstu, kā arī Iljas Džeksona detalizētāku stāstu skatieties šeit.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts