Starptautiskā zinātniskā konsultatīvā padome veiks TSI pētniecības programmas līdz 2020. gadam izvērtējumu | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Starptautiskā zinātniskā konsultatīvā padome veiks TSI pētniecības programmas līdz 2020. gadam izvērtējumu

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_186067877_0.jpg?itok=lkKbzdCK

Viens no Transporta un sakaru institūta īstenotā projekta „Transporta un sakaru institūta institucionālās kapacitātes attīstība” uzdevumiem ir Starptautiskas zinātniskas konsultatīvas padomes izveide.

2015. gada 25. jūnijā tika apstiprināts Transporta un sakaru institūta Starptautiskās zinātniskās konsultatīvās padomes nolikums.

 

 

 

Padomes galvenie uzdevumi ir:

  • Institūta kā zinātniskas organizācijas zinātniskās darbības novērtējums;
  • Zinātņu un attīstības prorektora konsultēšana par globāliem un stratēģiskiem zinātniskas darbības jautājumiem;
  • Institūta kā zinātniskas organizācijas  pārstāvēšana starptautiskā līmenī;
  • Konsultēšana par iespējamajiem zinātniskas darbības finansēšanas kanāliem.

Padomē darbojas pazīstamu Eiropas zinātnisko organizāciju pārstāvji:

  • Prof. Dr. Nicos Komninos - Saloniku Aristoteļa universitātes (Grieķija) profesors un pētniecības centra  Urban and Regional Innovation Research (URENIO) direktors
  • Univ.-Prof. Dr.-Ing. habil. Prof. E. h. Dr. h. c. mult. Michael Schenk -  Otto von Guericke University Magdeburg profersors, pētniecības institūta Fraunhofer Institute for Factory Operation and Automation IFF direktors (Magdeburga, Vācija).
  • Prof. Dr.  Andres Monzon De Caceres –Madrides Politehniskās universitātes profesors, pētniecības centra   TRANSyT (Transport Research Centre) direktors.

Viens no svarīgākajiem izveidotās padomes uzdevumiem būs Transporta un sakaru institūta pētniecības programmas novērtējums, kas ir arī galvenais projekta „Transporta un sakaru institūta institucionālās kapacitātes attīstība” (Nr. 2DP/2.1.1.3.3./15/IPIA/VIAA/006) rezultāts. Izstrādātā zinātniskas darbības pētniecības programma ļaus ievērojami paaugstināt institūta zinātniskās darbības  līmeni  un padarīs to par atpazīstamu zinātnisko institūciju arī starptautiskā līmenī.

Atgādinām, ka projektu 100% finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Papildu informāciju lasiet šeit.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts