Spēles "Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!" rezultāti 2018

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/32649119_1695353080554333_5893919032582602752_n.jpg?itok=w0eCNRFo

Nu jau desmito gadu pēc kārtas Rīgas jaunieši piedalās aizraujošā pavasara piedzīvojumā – orientēšanās spēlē par pilsētas vēsturi un arhitektūru “Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!”.

Spēli organizē Transporta un sakaru institūta (TSI) studentu pašpārvalde, tajā ik gadu piedalās vairāk nekā 300 spēlētāju.

Pašlaik spēle sastāv no divām daļām: viktorīnas, kurā tiek pārbaudītas dalībnieku zināšanas par pilsētas vēsturi un kultūru, un maratona, kura laikā dalībniekiem pēc fotogrāfijām pašā galvaspilsētas sirdī  ir jāatrod pēc iespējas vairāk vēsturiskā mantojuma objektu.

“Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!” – grandiozs jauniešu notikums, kas ar katru gadu kļūst aizvien vērienīgāks, bet dalībnieku sacensības aizvien aizraujošākas un spraigākas.

Šogad dalībniekus gaidīja īsts elpu aizraujošs piedzīvojums Matrix stilā – pilns košu krāsu, atjautības uzdevumu, kvest istabu, neaizmirstamu emociju un, protams, noslēpumu! “Matrix. Reload” – lūk šī gada spēles tēma!

Dalībniekiem bija jāsameklē izeja no Matricas, jāatrisina rēbusi, atjautības uzdevumi, jāsameklē galveno varoni Neo un jāizvairās no aģenta Smita - komanda, kas nokļuva viņa redzes lokā, saņēma sodu.

Konkurss tiek rīkots ar Rīgas Domes atbalstu un šogad visus 300 dalībniekus bija ieradies atbalstīt arī Rīgas domes Attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs.

Pēc visnotaļ sarežģītiem pārbaudījumiem dalībniekus gaidīja pelnītas balvas: piemiņas statuetes un vērtīgas dāvanas no sponsoriem: Rīgas tūrisma attīstības birojs (LiveRiga), NoGame, Bite, Polistar, Best Show events, Transformer show, Portret.lv, Albatros, Real quest un Garmtech.

Un lūk – šīgada spēles rezultāti:

Pirmo vietu ieņēma komanda Богдан, тут могло быть твое лого (Rīgas 71.vidusskola), otro vietu  saņēma komanda Old School (TSI/Latvijas Universitāte) un trešo vietu ieņēma komanda “Мальва” (Rīgas Ukraiņu skola).

 

Sveicam uzvarētājus un izsakām sirsnīgu pateicību visiem dalībniekiem, organizatoriem un tiesnešiem.

Vairāk bilžu fotoalbumā - http://bit.ly/2KrVm9y.

Tiekamies nākamgad!

 

 

                                                                                                       

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts