SIA RoboLogic piešķirs grantus astoņiem studiju programmas „Robotika” studentiem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

SIA RoboLogic piešķirs grantus astoņiem studiju programmas „Robotika” studentiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/robologic-logo-praesentation.jpg?itok=ffVYY_oQ

Informējam, ka ir parakstīta vienošanās starp Transporta un sakaru institūtu (TSI) un SIA RoboLogic par grantu nodrošināšanu astoņiem labākajiem studentiem, kas mācīsies jaunajā profesionālajā bakalaura studiju programmā „Robotika”. 

TSI ir izveidojusies ļoti veiksmīga un ilggadēja sadarbība ar SIA RoboLogic, kas jau vairāku gadu garumā piedāvā studentiem prakses vietas, kā arī ir bieži viesi institūtā, vadot vieslekcijas. Unikālā studiju programma „Robotika” tika izstrādāta ciešā sadarbībā ar Latvijas un starptautisko uzņēmumu pārstāvjiem, kas ļāva programmu izveidot atbilstoši nozares darba tirgū pieprasītām zināšanām un prasmēm.

 “Šodien robotikas speciālisti ir ļoti pieprasīti visā pasaulē. Transporta un sakaru institūtā ar mūsu atbalstu izstrādātā studiju programma ir unikāla ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā,” stāsta Vitālijs Vilims, SIA RoboLogic valdes loceklis.

Astoņiem TSI studentiem būs nodrošinātas apmaksātas studijas un iespēja nākotnē veidot pasaules līmeņa karjeru. Labākie kandidāti tiks atlasīti konkursa kārtībā, kur tiks vērtētas sekmes skolā vai koledžā, kā arī pretendentu motivācija.

Informācija par studiju programmu "Robotika"

Pieteikties GRANTAM

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts