Šī nedēļa mūsu institūtam ir īpaša, jo tajā norisinās gadsimta jubilejas svinības. Sveicam IKVIENU RKIIGA – RAU – TSI 100. gadadienā! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Šī nedēļa mūsu institūtam ir īpaša, jo tajā norisinās gadsimta jubilejas svinības. Sveicam IKVIENU RKIIGA – RAU – TSI 100. gadadienā!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/61002490_2318564864846451_266942422288695296_n.jpg?itok=83CU4Fyn

Jubilejas ietvaros šajās dienās norisinās daudz interesantu notikumu. Vakardien aizritēja 100 jubilejai veltītais starptautiskais aviācijas forums Next Generation of Aviation Professional. Kā jau bija paredzams, Forumu apmeklēja daudzi aviācijas nozarē nodarbinātie absolventi. Vēl viens svarīgs notikums - auditorijas atklāšana par godu vienam no vispazīstamākajiem RKIIGA absolventiem - kosmonautam Talgatam Musabajevam; Latvijas – Jakutijas draudzības memoriālās stellas atklāšana uc.

Lai arī šodien institūts ar šādu nosaukumu vairs neeksistē, paliek absolventi, kuri ir iesūkuši sevī labāko institūta devumu, palikuši daudzi pasniedzēji un darbinieki, paliek tradīcijas, kuras mēs turpinām, un ir atmiņas, kas būs mums līdzās vienmēr!

Daudzi pasniedzēji un studenti turpinājuši darbu un studijas, apvienojot labākās universitātes priekšgājēja tradīcijas: unikālo aviācijas universitātes garu, augsto zinātnisko pētījumu līmeni, draudzīgo gaisotni ar humora vakariem, Jautro un Atjautīgo klubu, absolventu draudzību, kas aptver visus pasaules kontinentus.

Mēs ticam, TSI ir teleports nākotnē, tā ir simbioze no labākā, ko sniedz mums pagātne un šodiena.

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts