Shahaboddin Shamshirband vieslekcijas datorzinātnēs | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Shahaboddin Shamshirband vieslekcijas datorzinātnēs

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/sttias_logo_angliski1_1.png?itok=DiPhQrsY

No 4. līdz 9.novembrim Transporta un sakaru institūtā (TSI) notiks Shahaboddin Shamshirband (Norvēģija) vieslekcijas studiju kursā “Unstructured Data Analysis”. Dr Shamshirband ir doktora grāds datrozinātnēs, viņš ir pēcdoktorantūras pētnieks Data and Artificial Intelligence (DART) group Norvēģijas Zinātnes un tehnoloģiju universitātē, kā arī viesprofesors Ton Duc Thang University Vietnamā.

Dr Shamshirband ir vecākais zinātnieks laboratorijā OPEN AI Lab (NTNU) un strādā pie StartIoT Telenor projekta (nākotnes IoT risinājumu prototipu izveide), viņš vada Machine Learning Lab Irānā, kas ir datu analīzes konsultācijas uzņēmums un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kā arī risinājumus uzņēmumiem datu tehnoloģiju izmantošanā.

Vairāk informācijas par TSI viesprofesoriem var atrast šeit.

Viesprofesori ir uzaicināti sadarboties ar TSI Eiropas Sociālā fonda projekta “Transporta un sakaru institūta akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” (Nr. 8.2.2.0/18/A/011) ietvaros.

Kopumā divu gadu laikā (līdz 2020.gada oktobra beigām) projektā ir paredzēti ieguldījumi 676 083,35 euro apmērā, no tiem Eiropas Sociālā fonda atbalsts veido 574 670,85 euro (85%) un Valsts budžeta finansējums – 101 412,50 euro (15%).

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts