Semināru kurss „Mazais bizness un ārpakalpojumu sniegšana (freelancing)” | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Semināru kurss „Mazais bizness un ārpakalpojumu sniegšana (freelancing)”

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_149239868.jpg?itok=JRYcdWKL
http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display/public/editor/news/tsi_dmitrij_zmiev.jpg?itok=Pzl26yur

Cienījamie TSI studenti un pasniedzēji! 19. februārī TSI Knowledge Sharing Center komanda aicina Jūs apmeklēt semināru kursa „Mazais bizness un ārpakalpojumu sniegšana (freelancing)” ievadlekciju.  

Kursu vadīs Dmitrijs Zmijovs, brīvais aģents (freelancer), IT un biznesa konsultants, IT projektu vadītājs, virknes mazo uzņēmumu īpašnieks. Dmitrijs jau kopš 1994. gada strādā informācijas tehnoloģiju (IT) jomā. Savu pirmo biznesa projektu viņš uzsāka 1998. gadā, bet pirmo uzņēmumu nodibināja 2000. gadā. Dmitrijs ir ieguvis augstāko izglītību finanšu sfērā, viņam ir nepabeigta augstākā izglītība programmēšanā, kā arī maģistra grāds IT sistēmu vadībā.

Šī kursa mērķis ir nodemonstrēt klausītājiem mūsdienīga mazā biznesa iespējas un paplašināt priekšstatus par šo uzņēmējdarbības veidu. Kursa galvenie akcenti vērsti uz praktiskajiem mazā biznesa darbības aspektiem. Kursa gaitā tiks apskatīti visi mazā uzņēmuma pastāvēšanas cikli – no tā dibināšanas brīža līdz slēgšanai vai pārejai uz jaunu līmeni.

Kursa laikā ir paredzēta līdzdarbošanās interaktīvā formā, lai praksē varētu nostiprināt un realizēt lekcijās gūtās zināšanas. Prakses gaitā pēc katras nodarbības klausītāji saņems uzdevumus uz mājām, kuros būs nepieciešams modelēt situācijas un pielietot iegūtās zināšanas. Katras nodarbības sākumā notiks īsas prezentācijas un to apspriešana.

Kurss „Mazais bizness un ārpakalpojumu sniegšana (freelancing)” paredz komunikāciju diezgan neformālā stilā un klausītāju aktīvu līdzdarbību. Semināru gaitā būs reāla iespēja prezentēt, apspriest, un iespējams arī realizēt praksē Jūsu idejas.

Ievadlekcijas laikā Jūs uzzināsiet:

  • kas ir mazais bizness un ārpakalpojumu sniegšana;
  • mazā biznesa pozitīvās un negatīvās puses;
  • privātā biznesa uzsākšanai nepieciešamos apstākļus un cilvēciskās īpašības;
  • kādās nozarēs viegli un kādās – sarežģīti ieviest ārpakalpojumu sniegšanas modeli, kā arī daudz ko citu.

Semināra valoda:       krievu

Datums:                     2014. gada 19. februāris

Laiks:                         15:45 – 18:00

Vieta:                          Transporta un sakaru institūts (Lomonosova iela 1, Rīga), 230. auditorija

Iepriekšēja reģistrācija – obligāta! Dalībai seminārā var pieteikties šeit. Reģistrācija ilgs līdz 2014. gada 17. februārim, plkst. 12:00.

Papildus informāciju par semināru varat iegūt, zvanot 67100564 vai rakstot uz e-pastu: Fainglozs.L@tsi.lv.

 

Ar cieņu, TSI Knowledge Sharing Center komanda

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts