Seminārs par TSI pasniedzēju vizīti vēsturiskajās un prestižākajās Eiropas universitātēs Erasmus programmas ietvaros | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Seminārs par TSI pasniedzēju vizīti vēsturiskajās un prestižākajās Eiropas universitātēs Erasmus programmas ietvaros

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_169271552_2.jpg?itok=UL7GUi5m

11. jūnijā Transporta un sakaru institūtā (TSI) notiks metodiskais seminārs, kura laikā TSI profesori un pasniedzēji - Irīna Kuzmina-Merlino, Boriss Mišnevs, Jevgenijs Kopitovs un  Aleksandrs Krivčenkovs stāstīs par iegūto pieredzi, vizītes rezultātiem Eiropas prestižākajās universitātēs - Žilinas Universitātē (Slovākija), Mursijas Universitātē (Spānija), Dženovas Universitātē (Itālijā) un Magdeburgas Universitātē (Vācijā).

Kam: TSI pasniedzējiem un studentiem

Semināra valoda: krievu

Datums: 2014. gada 11.jūnijā

Laiks: 15:30

Vieta: Transporta un sakaru institūts, 230. auditorija

Seminārs solās būt piesātināts un daudzpusīgs. Jo katrai no šīm universitātēm ir sava vēsture un vieta valsts un Eiropas izglītības sistēmā, kas padara to par īpašu un apmeklējumu -  neaizmirstamu.

Tā semināra gaitā klausītāji iepazīsies ne tikai ar lasīto lekciju saturu, vizīšu mērķiem un iegūto pieredzi, bet arī iegūs daudzpusīgo priekšstatu par partneraugstskolām, to struktūru, mācību programmām un iespējamo sadarbību nākotnē.

Erasmus – tā ir iespēja atklāt sev citādu Eiropu, iepazīt citu valstu kultūru, iegūt vērtīgus kontaktus un paplašināt savu redzesloku.

Gaidām jūs seminārā!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts