Seminārs “Mad Science” | TSI

Seminārs “Mad Science”

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/image003.jpg?itok=CoqKPL7Y

Accenture Latvia aicinā studentus apmeklēt nākamo “Mad Science” semināru.

Semināra ietvaros notiks profesora Dr. Aleksandra Zeiera (Alexander Zeier) lekcija SAP HANA – sākums un nākotne”, kas norisināsies 23.februārī plkst.14:30 Rīgas Tehniskajā universitātē (Meža ielā 1/1).

Profesors Dr. Aleksandrs Zeiers ir uzņēmuma “In-Memory Solutions” (ieskaitot SAP HANA/S4HANA) globālais rīkotājdirektors un “Global HANA CoE”  un “SAP HANA Accenture Innovation” centra Kronbergā, Vācijā globālais direktors. Ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi darbā ar SAP/IT sistēmām, Dr. Zeiers ir bijis galvenais In-Memory attīstības virzītājs un šī darba rezultāts ir HANA – SAP analītikas un lietotņu reāllaika platforma. Viņš ir deviņu patentu līdzautors, kas piešķirti vai iesniegti saistībā ar In-Memory tehnoloģiju un lietotnēm, kā arī ir septiņu grāmatu un vairāk nekā 150 publikāciju līdzautors.

Dr. Zeiera galvenās kompetences jomas – SAP HANA, SAP ERP, SAP APO, In-Memory tehnoloģijas, reāllaika analītika, piegādes ķēžu vadība, biznesa procesu optimizācija, lietu internets (IoT), RFID, kā arī uzņēmuma programmatūras, loģistika, finanses, piegādes ķēžu vadība un izglītība.

Šoreiz lekcijas fokuss būs uz SAP HANA platformas pirmsākumiem un radīšanu un to varēsiet dzirdēt no tās personas perspektīvas, kas ir stāvējusi pie SAP HANA platformas šūpuļa. Pēc tam profesors Dr. Aleksandrs Zeiers runās par SAP HANA pašreizējiem trendiem un nākotnes tendencēm, kā arī par tās pielietojumu ārpus IT sfēras, t.i. ekonomikā, finansēs un tml.

Lūdzu, informējiet mūs par savu vēlmi apmeklēt semināru, reģistrējoties šeit.

Ar nepacietību gaidīsim tikšanos ar Jums!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts