Seminārs “Kā izcili aizstāvēt akadēmiskos darbus” | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Seminārs “Kā izcili aizstāvēt akadēmiskos darbus”

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_292639718.jpg?itok=jGrD3B3N

11. maijā no plkst. 15:30 līdz 17:00 Transporta un sakaru institūtā (TSI) (903.auditorijā) notiks praktiskais seminārs “Kā izcili aizstāvēt akadēmiskos darbus”.

Semināru vadīs: Jolanta Priede, TSI Mūžizglītības centra vadītāja, TSI Korporatīvo klientu daļas vadītāja, lektore un karjeras konsultante.

 

 

 

 

Semināra saturs:

  • Verbālās un neverbālās komunikācijas nozīme aizstāvēšanas laikā
  • Krāsu nozīme apģērbā, stājas un žestu nozīme
  • Kā pareizi veidot prezentāciju
  • 11 zelta likumi akadēmisko darbu aizstāvēšanai
  • Vingrinājumi skaidrai runai
  • Antistresa metodes uztraukuma mazināšanai

Pieteikšanās līdz 10. maijam.

 

Apstiprinājumu par iespēju piedalīties seminārā saņemsiet uz e-pastu.

Vietu skaits ir ierobežots (grupā līdz 20 cilvēku).

Nodarbība ir bez maksas.

Semināra valoda: latviešu.

Atsauksmes:

Agnese Kokareviča

"Kad uzzināju par iespēju piedalīties nodarbībā par aizstāvēšanos uzreiz sapratu, ka noteikti jāpiesakās, jo biju jau iepriekš dzirdējusi labas atsauksmes par cita veida kursiem pie Jolantas Priedes. Kopumā varu teikt tikai un vienīgi to labāko – ieguvu daudz jaunu zināšanu, kuras man noteikti noderēs turpmākajā karjerā gan akadēmisko darbu aizstāvēšanu laikā, gan arī vispār jebkura veida prezentāciju sagatavošanai un prezentēšanai. Godīgi sakot, ja man tagad jāpasaka, vai gribētu vēlreiz pieteikties uz šo pašu nodarbību, mana atbilde noteikti būtu – jā, jo tas ir tā vērts gan jauno zināšanu dēļ, gan vispār pozitīvā gaisotne, kuru izstaro J.Priede ar savu pozitīvo attieksmi. Jau šobrīd gatavojoties pirmajai prezentācijai pēc nodarbības ņemu vērā visus Jolantas Priedes izteiktos ieteikumus un esmu pārliecināta, ka izdosies noprezentēt daudz labāk un pārliecinošāk nekā to darīju iepriekš. Paldies par nodarbību, kuras laikā ieguvu daudz noderīgu padomu un galvenais, ka ne tikai teorētiskā līmenī, bet dzirdot dažādus piemērus reāli no dzīves." 

 

Marta

"Akadēmisko darbu aizstāvēšanas treniņā J.Priede deva padomus gan par prezentācijas sagatavošanu, gan par pašu prezentēšanas procesu. Treniņa ietvaros dalībnieki ne vien ieguva teorētisko bāzi, bet arī izmantoja iegūtās zināšanas savu prezentāciju novērtēšanā un analīzē. Ticu, ka treniņā apgūtās prasmes palīdzēs man veiksmīgāk prezentēt sevi un pārliecināt klausītājus par mana akadēmiskā darba unikalitāti un pilnīgumu! Paldies!"

 

Sabīne
Par Jolantas piedāvāto treniņu uzzināju RTU karjeras centra rīkotajā lekcijā. Esmu vairāk kā apmierināta par to, ka izmantoju šo iespēju. Tas bija liels ieguldījums diplomprojekta aizstāvēšanā, daudz vairāk noderīgas informācijas kā pa visiem iepriekšējiem gadiem saistībā ar šo tēmu kopā. Atvērts, pretīmnākošs un profesionāls skolotājs, kurš pat man spēja palīdzēt.
Liels paldies!!!

 

Kristīne Lukaševiča
J.Priede man ir palīdzējusi sagatavoties diplomdarba aizstāvēšanai. Ejot uz konsultāciju, es biju morāli sagrauta, jo mans darbs bija zemu novērtēts un es vēlējos sagatavoties tā, lai vērtējums netiktu pazemināts vēl vairāk. Taču, J.Priede pirmkārt izanalizēja manas prezentēšanas prasmes, akcentēja lietas, pie kurām jāpiestrādā, pastāstīja kā labāk veidot teikumus, kur ieturēt pauzes, parādīja arī balss vingrinājumus, otrkārt, palīdzēja sagatavoties recenzenta uzdotajiem jautājumiem un treškārt, izlaboja trūkumus manis sagatavotajā prezentācijā, pareizi akcentējot svarīgāko un sniedzot ieteikumus, kā vizuāli padarīt darbu labāk uztveramu. Rezultātā mums kopīgiem spēkiem izdevās pacelt vērtējumu par veselām divām ballēm. Vēlreiz liels paldies!

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts