Seminārs “Ilgtspējīga mobilitāte un transporta plānošana pilsētvidē” | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Seminārs “Ilgtspējīga mobilitāte un transporta plānošana pilsētvidē”

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_170460785.jpg?itok=WYG9OqNb

Aicinām pašvaldības pārstāvjus, pilsētvides un transporta plānošanas speciālistus piedalīties bezmaksas seminārā “Ilgtspējīga mobilitāte un transporta plānošana pilsētvidē”, kas notiks 2015.gada 21.oktobrī Rīgā, Transporta un sakaru institūtā, Lomonosova ielā 1. Seminārs notiek projekta ENDURANCE ietvaros.

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar ilgtspējīgas pilsētvides mobilitātes plānošanas vadlīnijām un mobilitātes risinājumu tendencēm Eiropas valstīs. Seminārs sniegs iespēju pilnveidot zināšanas pilsētvides plānošanā, transporta plānošanā, satiksmes organizēšanā, gūt citu pilsētu pieredzi ilgtspējīgas mobilitātes nodrošināšanā, kā arī izaicināt tradicionālos plānošanas soļus, pievēršot uzmanību starpdisciplinārai sadarbībai un inovatīviem risinājumiem. Seminārā tiks sniegta informācija par mobilitātes jautājumu risināšanas iespējām un atbalsta instrumentiem Latvijā.

Seminārs notiks latviešu valodā.

Pielikumā - semināra darba kārtība un reģistrācijas anketa.

Lai pieteiktos dalībai seminārā, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu un atsūtīt uz e-pastu Malnaca.K@tsi.lv līdz š.g. 15.oktobrim.

Reģistrācijas anketa

Semināra darba kārtība

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts