Seminārs „Filozofiska sērfošana pa veiksmes tehnoloģijām” | TSI

Seminārs „Filozofiska sērfošana pa veiksmes tehnoloģijām”

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/portret.jpg?itok=gbbx40hG

Vai jūs esat aizdomājušies par to, ar kādām īpašībām Jums gribētos būt apveltītam? Saprast, kas Jums ir nepieciešams, lai Jūs būtu veiksmīgāks šodien un rīt? Ko ir iespējams iemācīties un ko ne? Kā orientēties mūsdienu milzīgajā izglītības tirgū? Un kur iespējams satikt īsto Skolotāju?

Seminārs „Filozofiska sērfošana veiksmes tehnoloģijās” ir veltīts tieši šai tēmai.

Semināru vada inženierzinātņu doktors, sertificēts kvalitātes auditors, Transporta un sakaru institūta „Datorzinātņu” bakalaura programmas direktors, profesors Boriss Mišņevs. B.Mišņevs ir mērojis ceļu no RKIIGA studenta līdz Transporta un sakaru institūta rektoram un viņam arī ir piecu gadu darba stāžs IT industrijā. Viņš ir organizējis, vadījis un piedalījies profesionālajās apmācībās un semināros, stažējies universitātēs Lielbritānijā, Kanādā, Vācijā, Spānijā un Itālijā.

Daudzu zinātnisku rakstu un publikāciju autors,  starptautisko zinātnisko konferenču organizācijas komiteju dalībnieks un biedrs, starptautisko profesionālo žurnālu redakciju komiteju biedrs.

Viņa interešu un kompetenču lokā ir programmnodrošinājuma izstrādes tehnoloģijas, IT projektu vadība, organizācijas procesu uzlabošana un motivācijas vadība.

Datums: 2015.gada 07.maijs

Laiks: 15:45 – 17:45

Vieta: Transporta un sakaru institūts (230.auditorija)

Semināra valoda: krievu

Iepriekšēja reģistrēšanās semināram ir obligāta!

Iesniegt pieteikumu dalībai seminārā iespējams šeit.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet uz numuru 67100564 vai rakstiet uz e-pasta adresi:  Fainglozs.L@tsi.lv

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts