Sapņi, kas piepildās: izvēlēti 3 pretendenti grantiem, ko piedāvā SIA RoboLogic, studiju programmā "Robotika" | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Sapņi, kas piepildās: izvēlēti 3 pretendenti grantiem, ko piedāvā SIA RoboLogic, studiju programmā "Robotika"

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_5849labors3_t_1.jpg?itok=WRih9QoP


Slavenais franču filozofs un rakstnieks Luks de Klapjē Vovenargs ir apgalvojis: "Tas, par ko cilvēki sapņo, gandrīz nekad nepiepildās."

Taču Transporta un sakaru institūtā šis apgalvojums tika gāzts. Trīs labākajiem profesionālās bakalaura programmas Robotika pretendentiem tika piešķirti granti studijām. Labāko kandidātu atlase notika konkursa kārtībā. Konkursā tika izvērtēti pieteikumu iesniedzēju panākumi, viņu motivācija un sasniegumi, pēc kuriem tika izvēlēti labākie no labākajiem!

 

“Pieteikumu skaits jaunajai studiju programmai Robotika ir ievērojams, tas priecē, ka programma tiek augstu novērtēta! Mēs izvēlējāmies trīs jauniešus, kuri parādīja augstu motivācijas līmeni un, kā viņi paši atzina, nodarboties ar robotiku ir viņu sapnis!

Mihails Savrasovs, Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes dekāns

 

Unikālā studiju programma „Robotika” tika izstrādāta ciešā sadarbībā ar Latvijas un starptautisko uzņēmumu pārstāvjiem, kas ļāva programmu izveidot atbilstoši nozares darba tirgū pieprasītām zināšanām un prasmēm. Studiju programmu aktīvi atbalsta SIA RoboLogic, kas jau vairākus gadus piedāvā studentiem prakses vietas, vieslekcijas, profesionālos kursus, piedalās programmas realizācijā un atbalsta jauniešus, piedāvājot grantus studiju maksas segšanai.

 

“Mēs bijām patīkami pārsteigti par jauniešu lielo interesi par studiju programmu Robotika. Taču konkurss ir konkurss, un pašlaik varam atbalstīt trīs labākos pretendentus, piedāvājot tiem studiju grantus. Gribētos, lai grantu saņem paši labākie pretendenti, kuriem darbs ar robotiem ir sapnis un nākotne. Mēs priecājamies, ja varam palīdzēt piepildīt sen izsapņotus sapņus!”

Vitālijs Vilims, SIA RoboLogic valdes loceklis

 

TSI un SIA RoboLogic sirsnīgi sveic konkursa uzvarētājus un novēl viņiem turpmākus panākumus ne tikai studijās, bet arī karjeras izaugsmē!

 

Šajā mācību gadā TSI un SIA RoboLogic plāno piešķirt 8 grantus (vairāk nekā 86 000 EUR) studijām jaunajā programmā Robotika. 3 granti jau ir atraduši savus abiturientus, paliek 5, kas tiks sadalīti grantu piešķiršanas otrajā kārtā.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš*: 2019. gada 16. augusts 17:00 << REĢISTRĀCIJA >>

* Lūdzu, ņemiet vērā, ka jāiesniedz ne tikai pieteikums dalībai konkursā par grantu, bet arī dokumenti studiju uzsākšanai TSI.

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts