Sākas pieteikšanās attālinātām mācībām ES fondu projektā | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Sākas pieteikšanās attālinātām mācībām ES fondu projektā

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/macibas_pieaugusajiem_4.karta_fb_0.png?itok=GB6Q9G18

Sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru Transporta un sakaru institūts piedalās Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.

Pieteikšanās attālināto mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” – no 30.jūnija līdz 15. jūlijam.

Šajā kārtā mācību process noritēs tikai attālināti.

Transporta un sakaru institūts piedāvā kursu: Starptautiskās preču piegādes. Organizēšana un plānošana.

Aplūkot kursu aprakstu un pieteikties mācībām var vietnē macibaspieaugusajiem.lv šeit

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tostarp jaunie vecāki bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības, un strādājoši pensionāri. Katrs strādājošais projekta laikā var mācīties divas reizes neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita, taču vienlaicīgi mācīties var tika vienā izglītības programmā.

Mācību izmaksas 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var apmaksāt arī darba devējs. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas.

Mācību precīzs sākuma datums būs zināms tikai pēc tad, kad no VIAA būs saņemts apstiprināto pieteikumu saraksts.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts