Sagatavošanas kursi | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Sagatavošanas kursi

Sagatavošanas kursi «Foundation» tālmācības formā

(lai sagatavotos studijām TSI angļu valodā)

Informācija par kursu

Kursa ilgums: 280 ak. stundas (3 mēneši)
Mācību valoda: angļu
Kursu sākums: 2019. gada 1.jūlijs (Jūs varat pieslēgties kursiem jebkurā Jums ērtākā laikā)
Izvēlies pilnu kursu vai atsevišķus moduļus.

 

 

Kursu sākums: 2019. gada 1.jūlijs

Cenas

Pilna kursa cenaMaksāt 480 EUR
Matemātika (120 ak. stundas) + Latviešu valoda un kultūra* (32 ak. stundas)Maksāt 330 EUR
Angļu valoda (128 ak. stundas) + Latviešu valoda un kultūra* (32 ak. stundas)Maksāt 330 EUR

 

Īss kursu saturs

TSI piedāvā Jums iziet speciāli izstrādātus sagatavošanas kursus «Foundation» tālmācības formā, sākot jau no 2019. gada jūlija, un iestāties jebkurā programmā TSI, uzsākot studijas 2019. gada septembrī vai 2020. gada februārī.

Paralēli sagatavošanas kursiem iespējams kārtot nepieciešamo dokumentāciju, lai iestātos kādā no TSI studiju programmām. Tā kā atsevišķām valstīm ieceļošanas dokumentu noformēšanas termiņš ir 3 – 6 mēneši, sagatavošanas kursi ir lielisks veids kā šo laiku lietderīgi izmantot savā labā.

TSI ir Latvijā vadošā augstskola studiju programmu īstenošanā tālmācības formātā. Tālmācības priekšrocības balstās uz brīvību izvēlēties mācību vietu un laiku, kursus var apgūt atrodoties jebkurā pasaules vietā, apvienojot tos ar darbu, ģimenes dzīvi, atpūtu vai citiem personiskās dzīves procesiem. Mācies izmantojot mūsdienīgas saziņas formu – internetu! Tālmācība ir brīvi pieejama visiem neatkarīgi no vecuma, izglītības, mobilitātes, nodarbošanās vai dzīvesvietas.

Tālmācības sagatavošanas kursi «Foundation» ir izveidoti ar nolūku aizpildīt kādas nepilnības reflektanta zināšanās, kā arī sniegt padziļinātu ieskatu un vispārīgu sagatavošanu. Kursi sniedz teorētiskus pamatus dažādu uzdevumu risināšanai, kā arī tiek apgūtas vairākas metodes un uzdevumu risināšanas paņēmieni. Tālmācības kursu mācību materiāli satur vairākus sarežģītības līmeņus, lai nostiprinātu apgūtās zināšanas.

 

Pilns kurss sastāv no 3 moduļiem:

  • Matemātika (120 ak. stundas)
  • Angļu valoda (128 ak. stundas)
  • Latviešu valoda un kultūra (32 ak. stundas)

Kursu mērķis:

  • Sagatavot reflektantus studijām TSI angļu valodā, atkārtot un uzlabot angļu valodas zināšanas, apgūt jaunas pieejas un veidus, kā risināt matemātiskos uzdevumus, kā arī apgūt latviešu valodas pamatus un iepazīt Latvijas kultūru.

 


 

Pieteikties kursiem

 

E-pasts

Telefons

Komentāri vai Jautājumi

 

 

kursi@tsi.lv, Transporta un sakaru institūts, Lomonosova iela 1 – 404.kab., Rīga, LV-1019, Latvija, tālrunis: (+371) 67100652

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts