Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Robotika uz konstruktora «Mindstorms EV3» bāzes

Robotikas pulciņš piedāvā dažādu modeļu robotu konstruēšanu un programmēšanu ar konstruktora «Mindstorms EV3» pamata un papildu komplektu palīdzību, kas tiek uzskatīti par kompānijas «Lego Education» jaunākās paaudzes robotiem.

Nodarbību laikā jaunieši mācās vadīt robotus, darboties ar sensoriem (ultraskaņas, infrasarkanajiem, žiroskopiskajiem, krāsu un pieskaršanās sensoriem), programmēt robotus dažādu uzdevumu veikšanai (kustībai pa trajektoriju, krāsu un objektu atpazīšanai, kustībai pa labirintu u.c.).

Praktisko uzdevumu veikšanās laikā tiek padziļināti apgūtas moderno robotu sastāvdaļas, savukārt vizuālā programmēšanas vide ļauj viegli un efektīvi apgūt algoritmizāciju un programmēšanu.

Apmācību rezultātā jaunieši pilnveido konstruēšanas un programmēšanas iemaņas, attīsta radošo domāšanu un loģiku, iemācās strādāt komandā.

Neatņemama apmācību sastāvdaļa ir piedalīšanās dažādu līmeņu sacensībās, kas arī ievērojami pastiprina jauniešu motivāciju apgūt jaunas zināšanas.

Kursa programmai ir divlīmeņu apmācību struktūra:

  • Iesācēju līmenis. Iepazīšanās ar «Mindstorms EV3» komplektu, programmēšanu datoru vidē un vienkāršu uzdevumu un projektu izpilde. Kurss ieteicams 7 līdz 9 gadus veciem bērniem.
  • Pamata līmenis. Sarežģītāku uzdevumu izpilde, kas prasa iemaņas programmēšanas un konstruēšanas jomā, savu radošo projektu izveide, izmantojot iepriekš iegūtās zināšanas. Kurss ieteicams 10 līdz 15 gadus veciem bērniem.

Vienas nodarbības ilgums - 1 stunda un 30 minūtes. Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā.

Vienas nodarbības cena 7 EUR. Mēneša maksa – 39 EUR.

Nodarbības notiek Rīgā, Lomonosova ielā 1, Transporta un sakaru institūta (TSI) L8 laboratorijā.

Lai saņemtu papildu informāciju, rakstiet uz e-pastu: robotech@tsi.lv.

 Pierakstīties uz Lego robotikas pulciņa iepazīšanās nodarbību*!

*iepazīšanās nodarbība – bez maksas!

                  

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts