RKIIGA JUBILEJA – tā ir TSI vēsture! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

RKIIGA JUBILEJA – tā ir TSI vēsture!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/127_0.jpg?itok=uy-S9OX4

2014. gada 23.maijā Transporta un sakaru institūts kļuva par viesmīlīgo saimnieku grandiozam notikumam: Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūta 95. gadadienai veltītajam pasākumam, kā ietvaros notika jubilejas forums „RKIIGA – RAU – TSI – paaudžu tilts”.

Jubilejas svinības ilga no 23. līdz 25. maijam.

Jau kārtējo reizi Forums, kuru organizēja klubs „RKIIGA” zem TSI jumta, sapulcina kopā starptautiskas sabiedrības intelektuālo eliti vairāk nekā no 70 pasaules valstīm!

Šogad Forumā piedalījās gandrīz 3000 viesu no dažādām valstīm - Austrālijas, Azerbaidžānas, Lielbritānijas, Baltkrievijas, Ungārijas, Vjetnamas, Vācijas, Izraēlas, Indonēzijas, Jordānijas, Kazahstānas, Kanādas, Lietuvas, Jaunzēlandes, Pakistānas, Polijas, Krievijas (no Pleskavas līdz Jakutskai), ASV, Tadžikistānas, Ukrainas, Šrilankas, Igaunijas un citām.

Jubilejas svinību ietvaros satiekas pasniedzēji un absolventi, daudzi no kuriem ir valsts dienesta vadošās amatpersonas vai ieņem vadošus amatus  transnacionālajās korporācijās.

Par Foruma galveno notikumu kļuva Talgata Musabajeva, RKIIGA absolventa, kosmonauta, Kazahstānas un Krievijas varoņa, Nacionālās kosmiskās aģentūras priekšsēdētaja vizīte.

Starp viesiem bija arī: Sergejs Vantsjans, aviokompānijas „AYKAVIA” prezidents, Andrejs Padalka, uzņēmuma „AEROFLOT” Inženieru departamenta galvenais inženieris, Aleksandrs Škuļteckis, uzņēmuma „Lenstran” valdes priekšsēdētājs, Nikolajs Arhipovs, AS „Latvijas Gāze” inženieris, Aleksandrs Gritsenko, valsts uzņēmuma „Krievijas Radio un Televīzijas tīkls” galvenais inženieris, Anatolijs Veličko, AS „Gazprom Transgaz Belarus” galvenais inženieris, Aleksandrs Kokorins, uzņēmuma „AviaEkspess” direktors, Viktors Birjukovs, Latvijas Krievu zinātnieku asociācijas prezidents, Aleksandrs Butko, uzņēmuma „Gazprom” meitas uzņēmuma „Mežreģionenergostoj” galvenais direktors, Aleksejs Plisko, uzņēmuma „AirAstana” pārstāvis, Mārtiņš Ozoliņš, Liepājas pilsētas domes pārstāvis un citi goda viesi, profesori, akadēmiķi, zinātņu doktori, zinātnieki un vienkārši veiksmīgi absolventi.

RKIIGA jubileju droši var nosaukt par vēsturisko notikumu, jo tā nebija un nav vienkārši tikšanās – tā ir vairāku paaudžu dzīves un likteņi. Tā ir talantīgo, izcilo un vēsturisko personību vienotība.

Paaudžu tikšanās ir bijusi emocionāla un neaizmirstama. Viesi pārvarēja tūkstošiem kilometru, lai satiktos, dalītos emocijās un atmiņās! RKIIGA jubileja – tā ir varena spēka enerģija, kura uzlādē un iedvesmo! Tā ir vēsture ar kuru TSI lepojas!

Nākamie 5 gadi paies jauno tikšanos gaidot, jo institūtam priekšā gadsimta jubileja – 100 gadi!

Tiekamies 2019. gadā!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts