Piešķirta ALLIANCE projekta zinātniskās izcilības balva | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Piešķirta ALLIANCE projekta zinātniskās izcilības balva

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/_ob54224_web.jpg?itok=K42JTo0_

2017. gadā RelStat'17 konferences ietvaros ALLIANCE projekta vadības padome paziņoja par zinātniskās izcilības balvas piešķiršanu jaunajiem pētniekiem, kuri piedalās ALLIANCE projekta pētniecības sadarbības komandās.

Līdz 2018. gada 3. oktobrim ALLIANCE projekta vadības padome saņēma četras pieteikumu veidlapas no jaunajiem pētniekiem. Sestās PMB sanāksmes laikā ALLIANCE projekta vadības padome nolēma, ka ALLIANCE projekta  zinātniskās izcilības balvu 2018 ir ieguvusi Evelīna Budiloviča kā izcila jaunā pētniece par aktīvu un produktīvu sadarbību starptautiskās pētniecības komandās.

Apbalvošanas ceremonija tika organizēta RelStat'2018 konferences laikā, kuru organizēja Transporta un sakaru institūts 2018. gada 17.-20. oktobrī.

Evelīna Budiloviča tiks finansiāli atbalstīta, lai apmeklētu POLIS 2018 konferenci 2018. gada novembrī. Evelīna Budiloviča ir Transporta un sakaru institūta doktorante un tajā pašā laikā Rīgas pilsētas pašvaldības attīstības departamenta darbinieks. Viņas doktora disertācija ir saistīta ar ilgtspējīgas novērtēšanas struktūras izstrādi. ALIANCE projekta laikā viņa aktīvi piedalījās visos organizētajos pasākumos un aktīvi darbojās pētniecības sadarbības komandā. Pēdējo trīs gadu laikā viņa ir publicējusi vairākas nozīmīgas publikācijas projekta ALLIANCE tēmu ietvaros.

Sveicam Transporta un sakaru institūta (TSI) vārdā!

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts