Piesākies brīvbiļetei uz TechChill 2018! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Piesākies brīvbiļetei uz TechChill 2018!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/techchill.png?itok=68bUhA2C

TechChill sadarbībā ar Swedbank dos iespēju 100 studentiem, kuri apsver veidot karjeru jaunuzņēmumos, bez maksas apmeklēt Baltijas vadošo tehnoloģiju un startup uzņēmējdarbības konferenci TechChill 2018. Divu dienu garumā jaunatklātajā VEF Kultūras pilī pulcēsies 1700 tehnoloģiju profesionāļu, uzņēmēju, dizaineru, radošo industriju pārstāvju no Baltijas, Skandināvijas un Rietumeiropas.

TechChill mājaslapā līdz 19. novembrim ikviens students var pieteikties brīvbiļetei, aizpildot pieteikuma anketu un izpildot vienu no diviem uzdevumiem pēc savas izvēles.

IT studentiem un lietpratējiem Swedbank IT speciālisti ir sagatavojuši mazu programmēšanas izaicinājumu, turpretī ikvienas citas nozares students var izmantot iespēju un izaicināt sevi, piedāvājot savu radošo skatījumu un risinot uzņēmējdarbības uzdevumu.

Uzdevumam var pieteikties studenti līdz 25 gadu vecumam no jebkuras universitātes, neatkarīgi no studiju programmas un valsts. Drīkst pieteikties arī starptautiskie studenti. Abi uzdevumi un pieteikuma anketa pieejama šeit:  techchill.co/student.

Esi pirmais! Izmanto iespēju!

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts