Pieraksti plānotājā! 6.jūnijs. TSI. | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pieraksti plānotājā! 6.jūnijs. TSI.

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/bilde_add_2_0.jpg?itok=QC9qwELr

Zīlēt nākotni nav vērts, jo tuvākās nākotnes pieprasītākās profesijas ir kā uz delnas! Teleportējies 2030. gadā jau pavisam drīz. Startējam 6.jūnijā!

6.jūnijā nāc uz nākotnes profesiju meku Transporta un sakaru institūtu (TSI), kur norisināsies Atvērto durvju diena. Gaidīsim skolu absolventus, kas plāno iegūt bakalaura grādu un augstskolu absolventus, kas plāno turpināt studijas maģistrantūrā.

Laikā no pl.11:00-14:00 ciemos gaidīsim topošos bakalaurus, ka arī viņu vecākus, un arī interesentus studēt maģistratūrā.

Tu jau saproti, ka labākā investīcija nākotnē ir augstākā izglītība, vai ne tā? Pareizāk gan būtu teikt - izglītība, kas ir pieprasīta! Par to, nākot studēt TSI, vari neuztraukties. Atliek tik izvēlēties studiju virzienu!
 

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir vieta, kur iespējams iegūt pieprasītāko kompetenci. TSI piedāvāto specialitāšu saraksts tiek papildināts ik gadu. TSI jaunie studiju virzieni: aviācijas vadība, robotika un starptautiskās finanses. Starp citu, vai zināji, ka TSI ir atklājis jaunu robotikas laboratoriju un ka mums ir apjomīgākais elektronisko resursu krājums visā Latvijā?

Mūsu absolventiem ir fundamentālas zināšanas, praktiskas iemaņas, tās ir personības ar nenoliedzamām līdera īpašībām.
Savas jomas profesionāļi, kas lieliski pārvalda vairākas valodas, un pie reizes vēl sportisti – un tie nav trīs atsevišķi supercilvēki, bet gan mūsdienu TSI studenti “trīs vienā”.

Atvērto durvju dienas laikā Jums būs iespēja paviesoties mūsu institūtā, iepazīties ar studentiem un pasniedzējiem, saņemt konsultācijas par iestāšanos, prakses un nodarbinātības iespējām, papildu izglītību, kā arī apmeklēt TSI zinātniskās laboratorijas un sajust studentu dzīves atmosfērā. Tikai atvērto durvju dienā Jums būs iespēja uzzināt visu par dzīvi un studijām TSI no pirmavota!

Būs izbrīna pilnas acis, smaidi, pēcāk - motivācija iekarot pasauli! Un, protams, daudz pārsteigumu, ko atklāsim pasākuma gaitā.

Gaidīsim visus studēt gribētājus!

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts