Pēdējais pieteikšanās posms TSI Karjeras dienai 2020! | TSI

Pēdējais pieteikšanās posms TSI Karjeras dienai 2020!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/kd-bilde-web-280x186px-lv.jpg?itok=WD2pLg6x

Aicinām pievienoties darba devējus dalībai TSI Karjeras dienai, kas norisināsies 2020. gada 19. martā  no plkst.11.00 - 16.00!
Karjeras diena sniedz plašas komunikācijas iespējas gan potenciālajiem darbiniekiem, gan praktikantiem. Pasākums, kas sniedz iespēju satikt dažādu fakultāšu studentus, prezentēt savu uzņēmumu vai aizvadīt interesantu lekciju! Visus apmeklētājus sagaida dažādas meistarklases, vieslekcijas, konkursi un balvas!

Ja nav iespēja piedalīties pasākumā klātienē, informāciju par uzņēmumu var iesniegt elektroniskā formā un izvietot TSI Karjeras dienas katalogā. Elektroniskā kataloga versija tiks ievietota TSI mājaslapā un būs pieejams veselu gadu, kā drukātā formātā TSI Informācijas centrā, Korporatīvo klientu daļā un fakultātēs.
Vēršam Jūsu uzmanību, ka TSI Karjeras dienas katalogs ir pirmais, ko mēs parādām un piedāvājam studentiem, meklējot praksi vai darbu.

Karjeras dienas ietvaros notiks īpašs pasākums aviācijas nozares pārstāvjiem - diskusija par izglītību nozares profesionāļiem un nepieciešamajām kompetencēm nākotnē.

Kad? 19. marts, 2020. gads
Cikos? no pl.11:00-16:00
Kur? TSI, Lomonosova ielā 1, Rīgā

Par dalību TSI Karjeras dienā, prakses un darba iespējām vai konsultācijām lūdzam vērsties Korporatīvo klientu daļā.

 

Marija Lobanova
Korporatīvo klientu daļas vadītāja
Vieta: TSI, Lomonosova iela 1, Rīga, 4. stāvs, 404.kab.
Tālr: (+371) 67109376
E-pasts: Lobanova.M@tsi.lv vai karjera@tsi.lv

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts