Pasniedz sertifikātus kursantiem, kuri pabeidza neformālās izglītības mācību programmu „Rūpniecisko robotu programmēšanas pamati” | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pasniedz sertifikātus kursantiem, kuri pabeidza neformālās izglītības mācību programmu „Rūpniecisko robotu programmēšanas pamati”

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_3533_1.jpg?itok=-C4t1Wvq

2019. gada 22. februārī Transporta un sakaru institūtā (TSI) notika svinīgā sertifikātu pasniegšana kursantiem, kuri  pabeidza neformālās izglītības mācību  programmu „Rūpniecisko robotu programmēšanas pamati”.

Apmācībās piedalījās Odesas uzņēma OOO САН ТЕХ РАЙ / SAN TEH RAI OF LLC darbinieki, kā arī no Latvijas uzņēmumiem, tādiem kā  SIA INDUSTRIAL SOLUTIONS GROUP, SIA OAK INTEGRATOR Products, SIA ELAMO un SIA TechAutomatic.  

Rūpnieciskie roboti ir sastopami praktiski  ikvienā nozarē. Tie padara ražošanas procesus ātrākus un uzticamākus. Rūpnieciskie roboti aizvien vairāk aizvieto cilvēkus smagos un bīstamos darbos. 

Ražošanas paplašināšanās un automatizācijas pakāpes paaugstināšana noved pie personāla skaita samazināšanās, taču palielina pieprasījumu pēc inženieriem, kas prot uzstādīt, programmēt un uzturēt darba stāvoklī rūpnieciskos robotus un automatizētās sistēmas. 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts