Parakstīts sadarbības līgums starp TSI un Arābu kultūras centru | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Parakstīts sadarbības līgums starp TSI un Arābu kultūras centru

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_4518_1.jpg?itok=LLn2zBo7

2016. gada 28.jūnijā tika noslēgts sadarbības līgums starp Transporta un sakaru institūtu (TSI) un Arābu kultūras centru.

Līguma mērķis – sadarbības starp dažādu nacionalitāšu pārstāvjiem paplašināšana, arābu kultūru un tradīciju iepazīšana, kultūras un lietišķo attiecību attīstīšana.

Par vienu no pirmajiem sadarbības soļiem kļūs arābu valodas kursu organizēšana Transporta un sakaru institūtā (TSI).

No TSI puses sadarbības līgumu parakstīja valdes priekšsēdētājs Bogdan Furundzhi, bet no Arābu kultūras centra puses – valdes priekšsēdētājs Dr.Hosams Abu Meri.

Valodu kursu sākums ir ieplānots 2016.gada rudenī.

Sekojiet informācijai – www.tsi.lv.

Uzziņa

Arābu kultūras centrs ir nevalstiska organizācija, kas dibināta 2005.gada aprīlī, ar mērķi veicināt arābu sociālu integrāciju Latvijas un Eiropas Savienības sabiedrībā, stiprināt kultūras un sociālās saites starp arābu pasauli un Latviju, izveidot īpašu izglītošanas sistēmu, kuras ietvaros iespējams iegūt informāciju par arābu kultūru. Ideja veidot Arābu Kultūras centru radās pēc 2001.gada 11.septembra traģiskajiem notikumiem, kad sabiedrībā strauji izplatījās bailes un stereotipi par arābiem kā draudu mieram un civilizācijai Eiropā, tajā skaitā arī Latvijā.
Arābu Kultūras centra aktivitātes ir vērstas uz dažādām dzīves sfērām, tādām kā: kultūras pasākumi, informatīvas un izglītojošas lekcijas. 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts