Par vizītes rezultātiem zinātniski pētnieciskajā institūtā Fraunhofer IFF (Magdeburgā, Vācija) | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Par vizītes rezultātiem zinātniski pētnieciskajā institūtā Fraunhofer IFF (Magdeburgā, Vācija)

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/foto.jpg?itok=13AALzLu

No 2015. gada 8. līdz 9. oktobrim Transporta un sakaru institūta valdes priekšsēdētājs Bogdans Furundži un zinātņu un attīstības prorektore Irina Jackiva viesojās Vācijas zinātniski pētnieciskajā institūtā Fraunhofer IFF Magdeburgā.

Fraunhoferas zinātniski pētnieciskais institūts ir daudzu nacionāla un starptautiska mēroga zinātnisko pētījumu organizāciju un biznesa asociāciju dalībnieks. Tas cieši sadarbojas ar Magdebrgas Oto fon Gērikes universitāti un citām reģiona lietišķo zinātnisko pētījumu universitātēm. Fraunhofer IFF specializējas industriālo un loģistikas sistēmu plānošanā, projektēšanā, izstrādē, optimizācijā un apkalpošanā. Fraunhofer IFF institūta pētījumu galvenā joma ir lietotnes enerģētikai, veselības aprūpei, drošībai, apkārtējai videi, ciparu tehnikai, robotikai.

Vizītes laikā tika parakstīts līgums, kas paredz savstarpēji izdevīgu sadarbību zinātnes, inovāciju un izglītības jomā un rīcības plāns laika posmam līdz 2020. gadam.

Līguma mērķis – ir veicināt sadarbību kopīgu pieteikumu sagatavošanā zinātnisko projektu, tostarp, Twinning projektu, realizācijai programmas „Apvārsnis 2020” ietvaros.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts