Noslēpumainā Rīga, Šerloka mīklas, viltīgā Irēna Adlere un neatkārtojamais doktors Vatsons – un Tu es pārliecināts, ka pazīsti Rīgu?

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/tsi_73-18_0.jpg?itok=AK2-5jsR

Nu jau devīto gadu pēc kārtas Rīgas jaunieši piedalās aizraujošā pavasara piedzīvojumā – orientēšanās spēlē par pilsētas vēsturi un arhitektūru “Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!”

Spēli organizē Transporta un sakaru institūta (TSI) studentu pašpārvalde, tajā ik gadu piedalās vairāk nekā 400 spēlētāju.

Pašlaik spēle sastāv no divām daļām: viktorīnas, kurā tiek pārbaudītas dalībnieku zināšanas par pilsētas vēsturi un kultūru, un maratona, kura laikā dalībniekiem pēc fotogrāfijām pašā galvaspilsētas sirdī  ir jāatrod pēc iespējas vairāk vēsturiskā mantojuma objektu.

“Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!” – grandiozs jauniešu notikums, kas ar katru gadu kļūst aizvien vērienīgāks, bet dalībnieku sacensības aizvien aizraujošākas un spraigākas.

Šogad dalībniekus gaidīja īsts elpu aizraujošs piedzīvojums Šerloka Holmsa stilā – pilns košu krāsu, atjautības uzdevumu, neaizmirstamu emociju un, protams, noslēpumu! “Šerloks” – lūk šī gada spēles tēma!

Dalībniekiem bija jāizveido fotorobots, jāatrisina rēbusi, atjautības uzdevumi, pēc pirkstu nospiedumiem jāatrod noziedznieks un jāizvairās no Moriartija - komanda, kas nokļuva viņa redzes lokā, saņēma sodu.

Konkurss tiek rīkots ar Rīgas Domes atbalstu un šogad visus 400 dalībniekus bija ieradies atbalstīt arī galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs. Šoreiz viņš bija sagatavojis dalībniekiem savu jautājumu par pilsētu, kā arī pasniedz speciālu balvu.

Konkursa žūrija atzīmēja arī jauniešu radošo pieeju spēlei – komandu nosaukumi ar katru gadu kļūst aizvien radošāki un nepiespiestāki - „Вите надо выйти”,  „Министерство не твоих собачих дел”, „Постмодернистский нонконфромизм”, „Человек с бульвара Капучино” un daudz citu ne mazāk interesantu nosaukumu.

Pēc visnotaļ sarežģītiem pārbaudījumiem dalībniekus gaidīja pelnītas balvas: piemiņas statuetes, speciālas balvas no Rīgas domes (unikāla ekskursija uz vietām, kas nav atzīmētas tūristu kartēs) un vērtīgas dāvanas no sponsoriem – uzņēmumiem “Rīgas tūrisma attīstības birojs” un “NoGame”.

Un lūk – šīgada spēles rezultāti:

Pirmo vietu ieņēma komanda “SPA3”. Jaunieši saņēma zelta statueti, lidojumu ar gaisa balonu, dāvanu sertifikātu no uzņēmuma “NoGame”, suvenīrus no sponsoriem un piemiņas balvas no Rīgas domes.

Otro vietu un sudraba statueti, izbraucienu ar jahtu, dāvanu sertifikātu no uzņēmuma “NoGame”, suvenīrus no sponsoriem un balvas no Rīgas domes saņēma komanda “Тут могла быть Ваша реклама”.

Trešo vietu ieņēma komanda “Мальва” un pelnīti saņēma bronzas statueti, izjādi ar zirgiem, dāvanu sertifikātu no uzņēmuma “NoGame”, suvenīrus no sponsoriem un piemiņas balvas no Rīgas domes.

Enerģijas lādiņu spēles gaitā uzturēja cienasti no sponsoriem “Oshee” un “Haribo”.

Sveicam uzvarētājus un izsakām sirsnīgu pateicību visiem dalībniekiem, organizatoriem un tiesnešiem.

Vairāk bilžu fotoalbumā.

Tiekamies nākamgad desmitajā – jubilejas spēlē!

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts