Noslēdzies futbola turnīrs Erasmus studentiem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Noslēdzies futbola turnīrs Erasmus studentiem

Pagājušajā svētdienā, 3.novembrī, ESN Riga (Erasmus Students Network) organizēja futbola turnīru Erasmus studentiem. Turnīrs norisinājās Transporta un sakaru institūta (TSI) Sporta centrā. Par galveno balvu cīnījās8 komandas.

Transporta un sakaru institūtu pārstāvēja komanda "TSI Team", kuras dalībnieki bija mobilitātes programmas Erasmus iebraukušie studenti no Spānijas, Itālijas un Slovākijas.

TSI komanda zaudēja play-off un pēc aizraujošām un saspringtām spēlēm palika 4. vietā. Turnīra godalgotās vietas un zelta medaļas iekaroja komanda "Tiki Taka and Catenaccio", bet "Bruni Crew" un "EPP" ieņēma godalgoto 2. un 3.vietu.

Apsveicam uzvarētājus,pateicamies mūsu studentiem par lielisko un godīgo turnīru!