Noliktavu loģistika | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Noliktavu loģistika

Tālmācības kursi Klausītāja statusā „Noliktavu loģistika”

TSI Mūžizglītības mācību centrs piedāvā Jums kursus Klausītāja statusā „Noliktavu loģistika” (Profesionālā bakalaura grāds transporta un biznesa loģistikā)

TSI ir Latvijā vadošā augstskola studiju programmu īstenošanā tālmācības formātā. Tālmācības priekšrocības balstās uz brīvību izvēlēties mācību vietu un laiku, kursus var apgūt atrodoties jebkurā pasaules vietā, apvienojot tos ar darbu, ģimenes dzīvi, atpūtu vai citiem personiskās dzīves procesiem. Mācies izmantojot mūsdienīgas saziņas formu – internetu! Tālmācība ir brīvi pieejama visiem neatkarīgi no vecuma, izglītības, mobilitātes, nodarbošanās vai dzīvesvietas.

Kursa ilgums: 2 mēneši
Apguves valoda: krievu
Kredītpunkti: 2

 

Sākums: Septembris, 2019

Cenas


Kursu cenaMaksāt 160 EUR

Jūs varat pieslēgties kursam jebkurā jums ērtākā laikā. Kurss tiek realizēts tālmācības veidā.

 

Kursa mērķis

Veidot izpratni par noliktavas vadības sistēmām, loģistikas procesiem noliktavās, kā arī noliktavās izmantoto aprīkojumu un telpu plānošanu atbilstoši preču plūsmām. Studiju kursa apguves rezultātā iegūtās zināšanas, apgūstot citus loģistikas jomas kursus un arī strādājot specialitātē, nodrošinās klausītajiem pietiekošu zināšanu, prasmju un profesionālās kompetences līmeni par mūsdienu noliktavu tehnoloģiskajiem un apjomu plānošanas risinājumiem, kravu apstrādes noliktavā procesiem un efektīvām tehnoloģijām.

Tēmas

  1. Ievadlekcija.
  2. Noliktavu sistēma.
  3. Noliktavu sistēmas moduļi.
  4. Kravu pārstrādei paredzēto noliktavas zonu tehnoloģiskā aprēķināšana.
  5. Loģistikas process noliktavā.
  6. Kravu pārstrādes tehnoloģijas noliktavā.
  7. Noliktavas darba efektivitātes galvenie rādītāji.

 


 

Reģistrācija ir obligāta!

 

 

 

 

kursi@tsi.lv, Transporta un sakaru institūts, Lomonosova iela 1 – 404.kab., Rīga, LV-1019, Latvija, tālrunis: (+371) 67100652

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts