Nāc, iepazīsties ar TSI! | TSI

Nāc, iepazīsties ar TSI!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/dsc_5080.jpg?itok=AdCVRbCK

Domā, ko darīt tālāk? Kur un kāpēc studēt tālāk? Nāc uz Atvērto durvju dienām Transporta un sakaru institūtā (TSI)! Iepazīstieties ar saviem nākotnes pasniedzējiem, nākamajiem draugiem, apskati auditorijas un laboratorijas, un papusdieno mūsu kafejnīcā! Pieņemt lēmumu būs daudz vieglāk!

Ir daudz iemeslu, kāpēc izvēlēties studēt TSI:

  • Zinoši un uzmanīgi pasniedzēji - vietējie un uzaicinātie no citām Eiropas universitātēm, kuri zina, kā gūt panākumus! Pēc studentu un absolventu vārdiem - mūsu pasniedzēji un profesori ir institūta galvenā vērtība!
  • 20 studiju programmas: datorzinātnes un telekomunikācijas, robotika un elektronika, transports un loģistika, aviācija un vadība! Programmas izstrādātas sadarbībā ar nozīmīgākajiem nozares pārstāvjiem - ar TSI sadarbības partneriem. Tas nozīmē, ka papildus teorijai studenti gūst zināšanas par pašreizējo situāciju biznesā un plašajām prakses iespējām.
  • Jaunas mācību tehnoloģijas - Learning by doing, grupu projekti un biznesa spēles! 
  • 19 zinātniskās laboratorijas ar mūsdienīgu aprīkojumu un inovatīvām tehnoloģijām - šeit prakses ietvaros ir iespēja pārbaudīt fizikas likumus, ieprogrammēt robotu un izpildīt “Boeing” lidojumu!
  • Iespēja doties pieredzes braucienā uz kādu no Eiropas universitātēm! TSI ir vairāk kā 35 partneru universitātes: Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Vācijā un citās valstīs.
  • Bibliotēka ar lielāko elektronisko resursu kolekciju Latvijā – grāmatas kursa darbu un disertāciju izstrādei var lasīt tiešsaistē jebkurā laikā un vietā!
  • Katru gadu TSI notiek vairākas starptautiskas zinātniskas konferences un semināri. Visiem studentiem no pirmavota ir iespēja uzzināt par jaunākajām zinātnes tendencēm un uzdot jautājumus pasaules klases profesionāļiem un speciālistiem transporta, aviācijas un loģistikas jomā.
  • Svētki, sacensības, sports un daudz kas cits, kas kļūs par studentu dzīves sastāvdaļu!

TSI ir iespēja iegūt augstāko izglītību visos līmeņos: bakalaura, maģistra un zinātņu doktora.

Uzņemšana pilna laikā (dienas ,vakara nodaļās) un nepilna laikā / moduļu kursos 2020./2021. mācību gadā sāksies no 1. jūlija.
Uzņemšana tālmācībā notiek visu gadu.

Gaidīsim ciemos personīgi, lai apskatītu institūtu un uzdotu visus jautājumus par turpmākajām studijām! Izvēlieties sev piemērotāko datumu:

7. marts - Atvērto durvju diena Rīgā un TSI Latgales filiāle Daugavpilī

10:30 - 11:00 reģistrācija
11:00 - 11:30 prezentācija par TSI
11:30 - 12:30 ekskursija
12:30 - 13:00 konsultācijas

 

Reģistrācija

 

25. aprīlis - atvērto durvju diena Rīgā un TSI Latgales filiāle Daugavpilī
23. maijs - atvērto durvju diena Rīgā
6. jūnijs - atvērto durvju diena Rīgā

Ir arī citi veidi, kā iepazīt TSI - izzinoši un aizraujoši! 28. martā norisināsies TSI Olimpiāde, savukārt maijā mūsu leģendārā orientēšanās spēle “Cik labi tu pazīsti Rīgu?”

Sekojiet mūsu jaunumiem mājaslapā un sociālajos tīklos un piedalieties!

Facebook, Instagram, Linkedin

Gaidīsim ciemos!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts