Mūsu institūta studente – „Honor Cup” I etapa uzvarētāja | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Mūsu institūta studente – „Honor Cup” I etapa uzvarētāja

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/honor2018_0.jpg?itok=C-Hnyoqi

Jau vairākus gadus Transporta un sakaru institūtā darbojas „Cisco Networking Academy”, kas sagatavo studentus datortīklu un datorzinātnes jomā. Iegūtās zināšanas ļauj ne tikai attīstīties nozarē, bet arī piedalīties dažādās sacensībās. Viens no pazīstamākajiem konkursiem ir „Honor Cup”.

„Honor Cup” – tās ir Viskrievijas sacensības telekomunikācijas tehnoloģijās, kuras organizē kompānija „Huawei”. Pasākums norisinās kopš 2015.gada ar mērķi paaugstināt motivāciju pašizglītībā un jaunu speciālistu profesionālo prasmju attīstībā IT jomā. Sacensībās „Honor Cup” var piedalīties studenti, aspiranti un jaunie speciālisti. Sacensības notiek ar starptautiskās olimpiādes organizatoru komitejas „IT-Planeta” atbalstu. Dalībnieki tiek vērtēti piecās nominācijās: 345G, ITH, vIP, Code, IoT.

Pasākums notiek četros etapos, ieskaitot reģistrāciju, viktorīnu, tiešsaistes pārbaudi un finālu Maskavā. Uzvarētāji saņem vērtīgas balvas un jaunākās ierīces no „Huawei”. 
Šogad no Latvijas šajā prestižajā konkursā piedalījās mūsu institūta studente Darja Makarova un kļuva par I posma uzvarētāju.  

Darja Makarova: „Nav obligāti jābūt izcilām spējām, lai piedalītos olimpiādē. Daudz svarīgāk ir uzstādīt mērķi un atrast veidu, kā to sasniegt.”
Neskatoties uz to, ka studenti Baltijā dod priekšroku IT fakultātēm, pasaulē tīklu tehnoloģijas ir ļoti populāras. ASV universitātēs ir atsevišķas bakalaura/maģistratūras/doktorantūras studiju programmas, kas specializējas datortīklos un to pārvaldīšanā.

Institūta administrācija apsveic Darju Makarovu  ar augstajiem rezultātiem un novēl gūt panākumus arī turpmāk.

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts