Mūsdienās bērni arvien vairāk aizraujas ar robotiku un eksaktajām zinātnēm, turklāt bez programmēšanas un matemātikas neiztikt! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Mūsdienās bērni arvien vairāk aizraujas ar robotiku un eksaktajām zinātnēm, turklāt bez programmēšanas un matemātikas neiztikt!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/whatsapp_image_2019-11-07_at_15.15.48.jpeg?itok=S4VhuGgB

Transporta un sakaru institūts (TSI) piedalījās Rīgas Klasiskās ģimnāzijas karjeras nedēļā, kur pasniedzēji aizvadīja vairākas aizraujošas nodarbības 4. klašu skolēniem.

Skolēniem tika stāstīts, kas ir augstākās izglītības iestādes, kas tur strādā, kur un kā “dzīvo” roboti, kādas zināšanas jāapgūst, lai vēlāk varētu nodarboties ar robotiku un programmēšanu.  Skolēniem bija iespēja satikt cilvēkam līdzīgo robotu NAO un novērtēt tā prasmes.

Ceram, ka mums izdevās aizraut mūsu jaunāko paaudzi un ieinteresēt par STEM virzieniem, kā arī pastāstīt un parādīt piemērus, kur un kā pielietot šīs zināšanas reālajā dzīvē.

TSI atbalsta un popularizē STEM virzienu sabiedrībā, jo zinātne un tehnoloģijas ir mūsu nākotne!

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts