Mīļotā pilsēta, mīļotā spēle! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Mīļotā pilsēta, mīļotā spēle!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/dsc_3967.jpg?itok=bTghSUlt

Nu jau septīto gadu pēc kārtas aizvadīts viens no gada aizraujošākajiem pasākumiem – jauniešu spēle “Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!”!

Spēli organizē Transporta un sakaru institūta (TSI) studentu pašpārvalde, ik gadu tajā piedalās vairāk nekā 400 spēlētāju.

Tagad spēle sastāv no divām daļām - viktorīnas, kurā tiek pārbaudītas dalībnieku zināšanas par pilsētas vēsturi un kultūru,  un maratona, kura laikā dalībniekiem pašā galvaspilsētas sirdī pēc fotogrāfijām ir jāatrod pēc iespējas vairāk kultūrvēsturisko objektu.

Šogad dalībniekiem tika piedāvāti jauni un neparasti uzdevumi:  pie objekta City Diner jauniešiem bija jāatrod un jāpabaro nogurušais Robinsons Krūzo, bet Vecrīgā, netālu no Brēmenes muzikantu skulptūras, jānodzied dziesma par piedzīvojumiem. Pie ELKOR ēkas un pie  Brīvības pieminekļa - jāsaliek puzzle, Kronvalda parkā – jāpārbauda sava fiziskā sagatavotība, apmēram trīsdesmit reizes atspiežoties un pietupjoties, un pat jāatrod apslēptie dārgumi!

Enerģijas lādiņu spēles gaitā palīdzēja uzturēt sponsoru Oshee, Haribo un Lorenz sarūpētās uzkodas.

Šogad spēles dalībnieki centās uzstādīt jaunu rekordu – Doma laukumā izveidot Vecrīgas vēsturē garāko vilni.

Konkursa žūrija atzinīgi novērtēja arī jauniešu radošo pieeju spēlei – ar katru gadu komandu nosaukumi kļūst aizvien interesantāki un nepiespiestāki – „Elektrolītiskie kartupeļi” („Электролитическая картошка”), „Ārstnieciskie pīrādziņi” („Лечебные пирожки”), „Nešpetnie ezīši” („Свирепые ёжики”), „Pārgalvīgās pandas” („Дерзкие панды”), „Nesaīsināmie Iksi” („Несократимые Иксы”), „Ķieģelis zem jumta” („Кирпич под крышей”), „Notiek ielāde… 40%” („Loading… 40%”), „Ņikitas svīta” („Свита Никиты”) un vēl daudz citu interesantu nosaukumu.

Pēc visnotaļ sarežģītajiem pārbaudījumiem un untumainajiem laika apstākļiem uzvarētājus gaidīja pelnītās balvas: piemiņas statuetes, Rīgas domes speciālās balvas (unikāla ekskursija pa vietām, kuras nav atzīmētas pilsētas tūrisma kartē), kā arī vērtīgas dāvanas no sponsoriem.

Pēc šī gada spēles rezultātiem:

Pirmo vietu ieņēma komanda „Irbenājs” („Калина”) (Rīgas Ukraiņu vidusskola). Jaunieši saņēma zelta statueti, dāvanu sertifikātu 250 eiro vērtībā no uzņēmuma ELKOR, dāvanu sertifikātus no City Diner, sertifikātu no foto skolas „Portret.lv”, suvenīrus no sponsoriem, piemiņas balvas no Rīgas domes, kā arī Rīgas mēra Nila Ušakova parakstītu diplomu.

Otro vietu - sudraba statueti, dāvanu sertifikātu 150 eiro vērtībā no uzņēmuma ELKOR, dāvanu sertifikātus no City Diner, sertifikātu no foto skolas „Portret.lv”, suvenīrus no sponsoriem, balvas un piemiņas diplomu no Rīgas domes ieguva komanda  „Barvinok” (Rīgas Ukraiņu vidusskola).

Trešo vietu ieņēma komanda „Elektrolītiskie kartupeļi” („Электролитическая картошка”) (LLU, RTU, MESI) un pelnīti saņēma bronzas statueti, dāvanu sertifikātu 100 eiro vērtībā no uzņēmuma ELKOR, dāvanu sertifikātus no City Diner, sertifikātu no foto skolas „Portret.lv”, suvenīrus no sponsoriem, piemiņas balvas no Rīgas domes un piemiņas diplomu.

„Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!”- grandiozs pasākums jauniešiem, kas ar katru gadu kļūst aizvien vērienīgāks, bet dalībnieku sacensības aizvien interesantākas un aizraujošākas.

Konkurss tiek aizvadīts ar Rīgas domes aizbildniecību un šogad tajā piedalījās ne vairāk, ne mazāk kā 400 dalībnieku, kurus atbalstīt bija atbraucis arī galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs un Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs.

Gribētos atzīmēt, ka konkurss kļūst aizvien populārāks ne tikai jauniešu, bet arī uzņēmēju vidū: ar katru gadu pieaug uzņēmumu skaits, kas vēlas kļūt par pasākuma sponsoriem.

Mēs izsakām pateicību visiem pasākuma sponsoriem, kuru vidū bija „Elkor”, „Polistar”, „Portret.lv”, „Haribo”, „OSHEE”, „City Diner”, kā arī organizatoriem un tiesnešiem - Aleksandram Feklinam, Alisei-Aurēlijai Jegorovai, Ksenijai Suvorovai, Vladimiram Žmeļevskim, Marijai Demidovai, Igoram Jupatovam, Kirai Borisovai, Danai Gaševai, Darjai Ratņikovai, Aleksandram Nazarovam, Dmitrijam Semjonovam, Vladislavam Zagrebinam, Ģirtam Ziemelim, Poļinai Ogaņesjanai, Oļegam Kuzminam, Konstantīnam Okuņevam, Eduardam Rudzim, Annai Rogačai, Ļubovai Karpuņihai,  Vladislavam Stepanovam, Laurai Taimovai, Katerinai Lapcovai, Andrejam Borovskim, Sergejam Baklanovam, Aleksandram Šumkinam, Anastasijai Krivoščokovai, Denisam Radbilam, Jevgēnijam Sorokivskim, Aleksandram van Basskenam, Romānam Lisenko, Darjai Šapovalovai, Anastasijai Romanovskai, Arinai Fjodorovai, Antonam Galiaskarovam, Marijai Dilo, Jevgēnijam Tereščenko, Ņikitam Minkovam, Andrejam Sinkēvičam, Dmitrijam Semjonovam, Annai Smeiļa, Robertam Černiškovam un Dmitrijam Sprūžam.

Paldies visiem, kas palīdzēja spēlei „Cik labi Tu pazīsti Rīgu?!” notikt. Mēs no sirds vēlamies, lai šis pasākums arī turpmāk būtu pilsētas uzmanības centrā un kļūtu par īsteniem pavasara svētkiem visiem iedzīvotājiem un galvaspilsētas viesiem!

Un, protams, liels paldies visiem spēles dalībniekiem – jūs esat vislabākie!

Uz tikšanos nākamgad!

Vairāk par pasākumu:

https://www.facebook.com/weloveriga.

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts