Master’ s Open Day

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_559783972_2.jpg?itok=W--ZYeUK

Vai Jūs meklējat maģistra programmu, no kuras Jums aizrautos elpa? TSI Maģistru atvērto durvju dienas ir lielisks veids, kā izpētīt savas iespējas. Sagatavojieties pieredzei, kas izmainīs Jūsu dzīvi!

Jau vairāk nekā gadsimtu TSI ir izaicinājis un attīstījis lielākos prātus. Ar apmēram 3000 studentiem no visas pasaules mēs ne tikai turpinām ievērot mūsu tradīcijas šodien, bet mums arī ir grandiozi nākotnes plāni.

Saskaņā ar ekspertu novērtējumu TSI ir vienīgā privātā augstskola, kas ierindojama Latvijas vadošo zinātnisko iestāžu vidū. Mēs nodrošinām augsta līmeņa studijas un pētniecisko darbu sekojošos novirzienos: transports un loģistika, datorzinātnes, elektronika, telekomunikācijas, ekonomika un vadībzinības. Mūsu studiju process balstās uz klasisko universitāšu labākajām tradīcijām savienojumā ar jaunākajām tehnoloģijām, kas kopā rada unikālu pieeju.

Būsiet laipni gaidīti TSI Maģistru atvērto durvju dienā, kuru laikā varēsiet ne tikai apskatīt augstskolu, bet arī satikties ar pasniedzējiem.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts