Maģistra diploms tālmācībā! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Maģistra diploms tālmācībā!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_250386097.jpg?itok=IfCmYPuO
http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display/public/editor/news/win_20160516_165303_0.jpg?itok=Mte-hYjC

Laiks, kad augstskolas ver savas durvis abiturientiem, nav aiz kalniem. Jau tagad daudzi interesējas par iestāšanos augstskolās, izvēlas vai jau ir izvēlējušies nākamo specialitāti. Un ir daudz faktoru, kas ietekmē šo izvēli.

Kāds mācības uztver ļoti nopietni un izvēlas studijas klātienē. Kāds cits, apstākļu spiests, izvēlas studēt vakaros vai neklātienē.

Atsevišķa tēma - maģistrantūra.

Speciālists, kuram ir maģistra diploms, vienmēr darba tirgū būs pieprasītāks nekā augstskolas absolvents ar bakalaura diplomu. Jo tas ir ne tikai papildu iespējas, bet arī  plašas iespējas zinātnes jomā.

Studijas maģistrantūrā vienmēr prasa papildu tēriņus, it īpaši laika ziņā. Tādēļ ne visi var atļauties maģistra diplomu. Daudz ko nosaka maģistranta aizņemtība.

Alternatīva – studijas attālināti. Tas ir ne tikai ērti, bet arī izdevīgi. Izvēloties attālināto studiju formu, iespējams sekmīgi apvienot studijas ar darbu.

Jevgēnijs Morozovs (Kazahstāna) – viens no pirmajiem Transporta un sakaru institūta (TSI) ārvalstu studentiem, kas studējot tālmācībā ieguvis inženierzinātņu maģistra grādu informācijas tehnoloģiju menedžmenta jomā.

Par to, kādi bija noteicošie kritēriji izvēloties augstskolu, par specialitātes izvēli un studēšanu attālināti pastāstīs pats Transporta un sakaru institūta maģistrantūras absolvents.

Sakiet, Jevgēnij, kādēļ Jūs izvēlējāties TSI tālmācības studijas?

Pirmkārt, mani ieinteresēja iespēja saņemt kvalitatīvu Eiropas līmeņa izglītību krievu valodā, bez darba pārtraukšanas un tieši saistītu ar manu profesionālo darbību.

Pastāstiet par specialitāti, kuru Jūs ieguvāt TSI - kādi bija noteicošie kritēriji, izdarot izvēli?

Šīs specialitātes izvēle ir saistīta ar manu profesionālo darbību IT projektu vadības sfērā vienā no lielākajām Kazahstānas bankām. Tādējādi mana nodarbošanās un specialitāte pilnībā sakrita.

Sakiet, vai bija grūti studēt attālināti un apvienot studijas ar darbu?

Protams, ka tālmācības studijas prasa elastīgumu, dzelžainu pašdisciplīnu, neatlaidību un vēlmi studēt. Nācās iemācīties vienmērīgi sadalīt slodzi starp darbu un studijām, lai neciestu ne veicamā darba, ne studiju kvalitāte. Turklāt nācās iemācīties atrast laiku atpūtai un ģimenei, citādi vienkārši nepietiktu spēka.

Kā studijas TSI ir ietekmējušas Jūsu profesionālo izaugsmi un citas jūsu dzīves jomas?

Paralēli studiju procesam piedalījos vienotas CRM sistēmas integrācijas procesā bankā un visās tās filiālēs,  šajā procesā es biju IT projekta menedžeris. Jā, iegūto zināšanu pielietošana pozitīvi ietekmēja uzvedumu izpildi un dažkārt arī manu viedokli projekta plānošanas un vadības procesā kopumā, kas, protams, ietekmēja arī projekta rezultātus. Iegūtās zināšanas es sekmīgi pielietoju daudzos IT projektos, IT komandas vadības jomā, kā arī dažās dzīves situācijās, tādējādi iegūstot vērtīgu pieredzi nākotnei.

Pastāstiet nedaudz par savu diplomdarba projektu.

Mans diplomdarbs – projekts “CRM integrācijas metodika bez ABIS funkcionalitātes dublēšanas” – tas ir ražotāju metodoloģijas pielietošanas instruments CRM sistēmas integrācijai banku sektorā bez ABIS funkcionalitātes dublēšanas ar “Vienotā loga” principa pielietošanu.

Metodika ievieš rekomendācijas un izmaiņas jau eksistējošos integrācijas etapos, ņemot vērā banku specifiku, integrācijas riskus bankā, esošo darba pieredzi banku sektorā un CRM sistēmu integrācijā.

Kādi ir Jūsu tuvākās nākotnes plāni, turpmākie soļi?

Tālāk mani gaida projekta otrā daļa – analītiskā CRM integrācija, kā arī pārcelšanās uz Kazahstānas jauno galvaspilsētu kopā ar galveno banku, kas pēc būtības ir samērā sarežģīts IT projekts. Tuvākajā nākotnē es plānoju vairāk pievērsties angļu valodas apguvei un jogai.

Ko Jūs gribētu novēlēt Transporta un sakaru institūtam?

Es gribētu no sirds pateikties TSI profesionāļu komandai par sniegto iespēju un iegūtajām zināšanām! Un novēlēt panākumus un jaunus sasniegumus!

 

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts