Lieliski jaunumi Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes studentiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/www.jpg?itok=QUtC_qv2
http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display/public/editor/news/img_3718.jpg?itok=338_bByz

Ar prieku paziņojam Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes studentiem, absolventiem, pasniedzējiem un partneriem par to, ka starp Transporta un sakaru institūtu (TSI) un kompāniju “Oracle” ir noslēgts līgums par dalību projektā “Oracle Academy”.

“Oracle Academy” ir  lielākā kompānijas “Oracle” sociālā iniciatīva, kuras ietvaros izglītības iestādēm tiek sniegts pilns resursu komplekss datortehnoloģiju apgūšanai.

“Sadarbība starp kompāniju “Oracle” un TSI projekta “Oracle Academy” ietvaros, neapšaubāmi, ir jauns etaps fakultātes IT programmu pilnveidošanā un unikāla iespēja studentiem iepazīties ar kompānijas tehnoloģijām un iegūt profesionālas zināšanas”, atzīmēja Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes dekāns Dr.sc.ing.  Mihails Savrasovs.

“Oracle Academy” piedāvā ne tikai pieeju mācību materiāliem veselā virknē novirzienu, bet arī dod iespēju saņemt pieeju programmnodrošinājumam, lai gan studenti, gan pasniedzēji varētu to izmantot studiju procesā.

Turklāt TSI dalība “Oracle Academy” ir iespēja saņemt vērā ņemamas atlaides - literatūras iegādei “Oracle Press”, profesionālās sertifikācijas maksai un daudz kam citam.

Protams, vēl priekšā milzīgs darbs – piedāvāto materiālu izpēte un to integrācija TSI studiju kursos, taču tas jau ir uzsākts un jau šajā mācību gadā mēs varēsim iepriecināt savus studentus ar studiju kursu jauninājumiem, kas ieviesti, izmantojot “Oracle Academy” materiālus.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts