Lielas augstskolas mazā uzvara | TSI

Lielas augstskolas mazā uzvara

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/1.jpg?itok=s9wi9HEk
http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display/public/editor/news/2.jpg?itok=GK7j7nP7

Pagājušajā sestdienā norisinājās universiāde mini futbolā (8X8). Sacensībās piedalījās 12 komandas, kuras bija sadalītas 4 grupās. Mūsu jaunieši bija vienā grupā ar Ventspils augstskolas (VeA) un Latvijas Jūras akadēmijas (LJA) komandām. Pirmajā spēlē TSI komanda uzvarēja pretiniekus no Ventspils augstskolas ar rezultātu 3:0, bet pēc tam zaudēja spēli Latvijas Jūras akadēmijas komandai ar rezultātu 0:2 un iekļuva 1/8 finālā.

Pēc pretinieka (Banku augstskolas (BA) komandas) sagrāves ar rezultātu 8:0, TSI komanda iekļuva 1/4 finālā. Spēlē ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komandu vārtus neizdevās gūt nevienai no komandām, savukārt pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās mūsu jaunieši, gūstot uzvaru ar 1:0.

Pusfinālā mūsu komanda tikās ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komandu un tāpat kā iepriekšējā spēlē visu izšķīra pēcspēles metienu sērija. TSI komandas uzvara ar rezultātu 3:2 un iekļūšana finālā!

Finālā mūsu pretinieki bija Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda. Spēles sākumā TSI komanda bija vadībā, bet puiši no RTU spēles rezultātu spēja izlīdzināt un finālā uzvarēja ar 2:1.

Kopvērtējumā TSI komanda izcīnīja godpilno 2.vietu un sudraba medaļu.

Lielas augstskolas mazā uzvara!

Atgādinām, ka 30.aprīlī, plkst. 22:00 Mežaparkā (Annas Sakses ielā 19a, sporta centrā „Mežaparks”) notiks pusfināla spēle telpu futbolā starp RTU un TSI komandām.

Nāc un atbalsti savējos!

Universiādes mini futbolā (8X8) komandas sastāvs:

Sergejs Oleškovs

Ramins Barakzajs

Kirils Pčelincevs

Oļegs Abramovs

Marats Abdurašitovs

Vasīlijs Kapišņikovs

Aleksandrs Medvedevs

Andrejs Šlaganovs

Kirils Ivanovs

 

Komandas menedžeris:

Vitālijs Rogoža

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts