Liela atsaucība par Coursera kursiem - pievienojies arī tu! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Liela atsaucība par Coursera kursiem - pievienojies arī tu!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/coursera.jpeg?itok=xjH7ua7K

Ņemot vērā esošo situāciju pasaulē, Transporta un sakaru institūts (TSI) uzskata, ka studentiem ir nepieciešams nodrošināt ne tikai akadēmisko procesu, bet arī piedāvāt viņiem papildmācības iespējas. Lai cik tas nebūtu  dīvaini, tagad ir īstais laiks lai apsēstos, padomātu un izmantotu iespējas, lai nodrošinātu savu nākotni ar jaunam zināšanām un  prasmēm.

TSI domājot par saviem studentiem, pieņēma lēmumu pievienoties Coursera iniciatīvai, kas sniedz iespēju apgūt online kursus bezmaksas. Iesniedzot pieprasījumu pievienoties iniciatīvai, Institūts pāris dienu laikā ieguva pozitīvu pārbaudes rezultātu un atļauju, un tagad šī iespēja ir pieejama arī TSI studentiem.

Katru dienu tiek reģistrēti ap 40 pieprasījumu no studentu puses, lai pievienoties Coursera un TSI iniciatīvai. Pieteikumi tiek operatīvi apstrādāti un uz doto brīdi platformai ir pieslēgušies vairāk nekā 250 TSI studenti, un pieprasījumi tiek saņemti katru stundu. Pamata studiju virzieni kurus studenti vēlas apgūt ir Data Science, Computer Science, Personal Development, Business, Math and Logic, Arts and Humanities un citi. Kā arī studenti, kas platformai pieslēdzās vieni no pirmajiem, ir jau veiksmīgi nokārtojuši tādus kursus kā Capstone: Retrieving, Processing, and Visualizing Data with Python, Initiating and Planning Projects, Character Design for Video Games.

Rūpējoties par saviem studentiem, TSI patiešām cer, ka šī iespēja tiks izmantota viņu tālākai izglītībai un investīcijai nākotnē, un Institūts turpinās darīt visu, kas ir iespējams, lai atbalstītu savus studentus!

Coursera reģistrācija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts