Līdzinies labākajiem! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Līdzinies labākajiem!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_544558780.jpg?itok=Vn8rkAAv

2018.gada 13.februārī norisinājās kārtējais (nu jau 11. šajā mācību gadā) DTF fakultātes pedagoģiskais seminārs, kas veltīts darbam pie programmas “Dabaszinātņu bakalaurs datorzinātņu jomā” pilnveidošanas.

Šī semināra tēma bija kursa “Datu bāzes un bankas” salīdzinājums ar analoģisku Stenfordas Universitātes (ASV) kursu. Pēc jau iedibinātas tradīcijas prezentāciju bija sagatavojis lektors, kas vada šo kursu – inženierzinātņu doktors Sergejs Junusovs, pēc prezentācijas fakultātes katedru pārstāvji plaši apsprieda kursa saturu, pasniegšanas formas un studentu zināšanu kontroles metodes.

Diskusijā piedalījās DTF uzaicinātais profesors no Turcijas Istanbul Ariel University programminženierijas departamenta – zinātņu doktors Sabri Serkan GULLUOGLU. Tika noformulēti mūsu programmas attīstības piedāvājumi Information Management (IM) jomā.

DTF fakultātes un Stenfordas Universitātes programmu salīdzināšanas pedagoģiskie semināri 2017./2018. mācību gadā tiek aizvadīti katru nedēļu un tajos var piedalīties visi, kas ieinteresēti institūta studiju procesa kvalitātes uzlabošanā. Kopumā tiek plānots izskatīt apmēram 50 kursus. 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts