Lekcijas transporta menedžmentā un loģistikā – TSI viesosies profesors Khaled Abbas | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Lekcijas transporta menedžmentā un loģistikā – TSI viesosies profesors Khaled Abbas

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/sttias_logo-01_3.png?itok=bXBInsIc

Nākamajā nedēļā no 28. līdz 31.oktobrim Transporta un sakaru institūtā (TSI) notiks vieslekcijas transporta menedžmentā un loģistikā, tās vadīs profesors Abbas Sayed Khaled Abdelazim no Ēģiptes. Dr Abbas ir profesors transporta plānošanā un satiksmes inženierijā Transporta plānošanas departamentā Ēģiptes Nacionālajā transporta institūtā (Egypt National Institute of Transport), viņš ir dibinātājs un priekšsēdētājs Transport Planning & Traffic Engineering House (TPTEH), kā arī tehniskais eksperts Austrālijas kompānijā Snowy Mountains Engineering Cooperation – Transport Infrastructure Group.

Prof K.Abbas ir 30 gadu pieredze konsultāciju sektorā, apmācību jomā, akadēmiskajā un zinātniskajā darbā vairākās rietumu un Tuvo Austrumu valstīs. Šo gadu laikā tiek īstenoti vairāk nekā 160 projekti Austrālijā, Ēģiptē, Saūda Arābijā, Libānā, Alžīrijā, Marokā, Kuveitā, Jemenā, Katarā, AAE, Turcijā, Jordānijā, Beļģijā, Lielbritānijā, tiek izveidoti un vadīti vairāk nekā 50 profesionālie kursi un 35 akadēmiskie kursi, tiek publicēti vairāk nekā 100 zinātniskie raksti un konferenču materiāli.

Prof K.Abbas ir starptautiski atzīta reputācija un vadošās pozīcijas konsultāciju sektorā, eksperta darbā valsts institūcijās un sadarbībā ar universitātēm. Viņš vadīja konsultāciju darbus starptautiskajās, reģionālajās un nacionālā līmeņa organizācijās, ieskaitot Apvienoto Nāciju organizāciju, Pasaules Banku, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banku, un šīs sadarbības rezultātā vēlāk tika izveidota struktūra Transport Planning & Traffic Engineering House (TPTEH).

Pirmās vizītes laikā Dr Khaled Abbas uzsāks darbu ar transporta un loģistikas fakultātes studentiem divos studiju kursos -  “Transport Planning and Management of Transport Systems - Providers of Logistical Services” un “Transport Systems”.

Prof Abbas ir uzaicināts sadarboties ar TSI Eiropas Sociālā fonda projekta “Transporta un sakaru institūta akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” (Nr. 8.2.2.0/18/A/011) ietvaros.

Līdz 2020.gada 5.martam ir atvērts atklāts konkurss ārvalstu docētājiem sadarbībai ar TSI akadēmiskajā jomā. Detalizētāka informācija par atklāto konkursu ir pieejama TSI sadaļā Vakances.

Kopumā divu gadu laikā ir paredzēti ieguldījumi 676 083,35 euro apmērā, no tiem Eiropas Sociālā fonda atbalsts veido 574 670,85 euro (85%) un Valsts budžeta finansējums – 101 412,50 euro (15%).

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts