Latvijas Robotikas čempionāts - 2018 | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Latvijas Robotikas čempionāts - 2018

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img-20180424-wa0006.jpg?itok=LT52aAod

22. aprīlī TSI robotikas kluba komanda, devās uz Maltu (Rēzeknes novads), lai piedalītos Latvijas Robotikas čempionātā - 2018. Sacensībām tika reģistrēts 321 robots no Latvijas un Lietuvas, vairāk nekā 50 robotikas klubi un individuālie roboti. Sacensībās bija vairāku disciplīnu veidi - Lego Sumo, Mini Sumo, iRobot Sumo, Lego Līnijsekošana, Līnijsekošana, Folkrace, Lego Folkrace, Freestyle, kā arī jaunas disciplīnas Drone Racing un VEX. Mūsu robotikas kluba komanda piedalījās Lego Līnijsekošanas, Folkrace un Sumo disciplīnās. Visslābākie panākumi tika gūti līnijsekošanas sacensībās, kur Valerija Koroļa un Daniila Spicas būvētie roboti, izcīnīja 1. un 2. vietas. Lego sumo un folkrace sacensības tika iegūtas 5 vietas.

Kopumā šis gads TSI robotikas klubam bija ļoti veiksmīgs. Piedaloties 6 robotikas gan pašmāju, gan ārzemju turnīros, tika iegūtas 20 godalgotas vietas un rastas jaunas idejas robotu būvēšanā un programmēšana, lai varētu sākt nākamo sezonu ar jauniem robotiem un jaunu cīņas sparu! 

Liels paldies TSI robotikas kluba pasniedzējam, Telekomunikācijas, elektronikas un robotikas centra inženierim Igoram Ļaksam, komandas sagatavošanā sacensībām!

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts